| Jinxy a întrebat:

Sunt cu un baiat de o luna, eu am 12 ani el 13 si ne cunoastem de 3ani(el a zis sa nu zic la nimeni ca suntem impreuna). Si prietenei mele cele mai bune ii place de el dar lui nu si el nici nu o prea suporta. Weekendul asta am fost in excursie cu clasa lui, el a stat cu mine in autocar, m-a tinut in brate si de mana dar la hotel nu a stat pre mult cu mine, a stat cu fosta lui iubita.Prieteana mea, care nu stie ca suntem impreuna, s-a suparat cand l. a vazut si crede ca iar sunt impreuna. Eu nu stiu ce sa mai cred si ce sa fac ca sa imi dau seama daca mai vrea sa fim impreuna. Ma puteti ajuta va rog cu cateva sfaturi?

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Leaga-l cu scotch de tine.La 12 ani, ai o mentalitate de femeie de tara, fara cultura. fara educatie. Ce stii tu sa faci in viata? Sa te iubesti? Nu crezi ca problemele tale sunt false?

| pink10 a răspuns:

=))))) Si tu ai iubit la 12 ani? Ce frumos in excursie :x Lasa ma' iubitii si vezi-ti de copilarie;)
Na' si citeste un topic despre voi, astia de la gradinita;)
http://www.tpu.ro/......sc-despre/

Hai pa! Du-te afara si joaca-te cu mingea, cu papusile si o sa vezi ce bine o sa fie;):X

| ASDSM a răspuns:

Personal cred ca o varianta ar fi ca el te foloseste ca sa o faca geloasa pe fosta lui prietena

| dyav0litza a răspuns:

Intreaba-l direct

| Insomnii a răspuns:

Intreba-l pur si simplu daca e cu tine sau cu aia dar deja la 12 ani mi se pare cam exagerat din partea ta cu un iubit. parintii tai stiu?

| Jinxy explică:

Pai de fapt poestea e mult mai imbarligata asa ca am zis.o pe scurt...si da l.am intrebat si a zis ca nu ii mai place de ea...