| tpu_ank a întrebat:

Sunt cu un tip de 4 ani... la inceput ma jucam... o luam in gluma relatia asta... pentru ca nu mi se parea chiar o relatie... era un joc pentru mine (aveam 11 ani si el 16) si acum... lucrurile s-au schimbat a intervenit o problema... el desi are 20 d ani, vrea anumite lucruri d la mine... eu nu vreau sa-mi incep viata sexuala nu consider ca e timpu si nu coonsider ca e pers potrivita happy
dc?
Pt ca de la un moment, el incepe sa imi reproseze... ca mi-am gasit pe altu care ma fte, ca m-am dus la altul, ca nu imi pasa de el. chestiile astea pe mine ma seaca, deja relatiia asta, s-a dus pentru mine, necertam zilnic (ori eu ori el e gelos ) si nu imi place asta, el de multe ori vorbeste cu alte fete expre sa imi faca in ciuda... desi ma vede ca plang... nu ii pasa... zice ca a glumit... si ma lasa in continuare sa plang si el rade. si ma doare... eu ma supar pe el si nu mai vorbesc cu el. si el imi zice... de-aia nu mai pot eu... trece. ceva timp... si eu ma duc la el sa ne impacam. de multe ori stau in genunchi la el... desi e greseala lui...
ne certam prea dessad din nimicuri... eu mereu ii cer s ane impacam...
... ma face sa ma indepartez de elsad...
desi.
totusi il iubesc.
si persoanele care ne cunosc... sunt in potriva ca noi sa fim impreuna... eu sufar prea mult pentru el... si el... nu da 2 bani pe mine... desi... ma certam cu mama din cauza lui... aveam mai multa incredere in el decat in mama... acum sincer... imi pare rau ca m-am certat cu ea...
aseara de exemplu l-am sunat pe el (alin). a plect la neamt cu tata...
imi era dor sa vb. l-am sunat... si...
ma ia pe mine (mie imi placuse de candva un prieten de al lui) am auzit ca cica te mariti cu unu miron straight face... i-am zis ce. care. de unde ai auzit asta? mi-a inchis telu in nas... il sun iar... vreau sa vorbim se poate? imi inchide... ma suna si zice... vreau sa vorbim si imi da la tel o fata... vb cu ea... o cunosc ea e mik. e sora aluia miron. am vb cu ea... in fine... mi-l da pe alin sa vb cu el... si imi zice hai gata pa... imi inchide... m-am certat cu mama pe tema asta... din cauza ca sufar ca o fraiera... tin la el. ca el sa-si bata joc de mine...

imi e frica sa nu afle tata ca m-am certat cu el... nu stiu ce patesc... tata tine la el... ca la ochii din cap...

Ce pot sa fac? sa nu mai sufar?
m-am saturat... sincer...de viata...

Răspuns Câştigător
| r8driver a răspuns:

Mai... t-ie frica s-a nu afle taicatul ca te-ai certat cu el!
Bai fato...nu traeste taicatul cu el, ci tu. Eu cred doar un singur lucru, tu stai cu el de frica lui taicatu.

Cel mai bine e s-a stai de vorba cu tatal tau si s-ai explici ce se petrece an relatia voastra.
Cred ca el face toate astea pentru ca are sprijinul tatalui tau si ori ce ar face el tu o s-al erti pentru ca tatal tau este la mijloc.

Daca nu-i asta anseamna ca baiatul a asteptat foarte mult s-a se culce cu tine, este ceva timp si pe o parte ai dau dreptate si lui, poate asta este motivul.

16 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna draga, tu nu meriti sa suferi ca fraiera, meriti mai mult de atat, el nu stie sa te aprecieze si sa te respecte, un baiat care face asa ceva inseamna ca nu ii pasa, nu cred ca daca te-ar fi iubit asa mult, s-ar comporta asa, face asa ca stie ca ii merge bine, dar nu mai continua asa, si spune-i tatalui tau cum sta treaba, fa ceea ce simti, dar nu te lasa fraierita de el, de ce sa suferi? Ti-ai pus intrebarea asta? Esti o fata speciala care meita ceva mai bun, ceva special, ia fa acum ceva, fi cat se poate de indiferenta cu el sa vedem cum ractioneaza, nu se poate asa, ai si tu sentimente care vad ca sunt foarte frumoase, iar el isi bate joc...nu ii mai permite!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

E varsta la care ai putea sa incerci si alte esente.winking

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Pfu. dar e bataie de joc ce face tipul asta cu tine.

Inteleg ca il iubesti, dar eu sincer m-as fi saturat de mult si m-as fi despartit de el. Nu te merita, meriti ceva mult mai bun.

In plus. te-ai gandit la asta? Ca poate de aceea tot cauta motive de cearta ca sa va despartiti, sa fie cu alta? Caci tu nu ii o oferi ceea ce vrea ( sex ) si bine faciwinking.

O zi buna!

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mai anka draga da cum sa nu va certati...pai trebuia sa'i spui demult ca nu mai vrei o relatie...pai eu una nu mai inteleg nimic din intrebarile tale... o data zici ca ai prieten de 4 ani, o data te'ai indragostit de unu din liceu si te'ai bagat in seama cu el si i'ai cerut id'ul, o data te'ai indragostit de unu G. din Bucuresti...pai noi ce sa mai intelegem draga ca e varza tot...si daca e adevarat ca ai prieten de 4 ani atunci lasa'l nu te mai juca atata cu focul ca o sa te arzi

| Encore a răspuns:

Bay nu l lasa sa si bata joc de tine straight face
Desparte te de el decat sa si bata chiar asa joc de tine, probabil ca s-a saturat de tine dar vrea sa te si dezvirgineze inainte sa ti dea papucii...

Ai grija!

| MisterKat a răspuns:

Un lucru e sigur. niciodata nu te saturi de viata. nu ai cum!

Sincer, raspunsul e in intrebarea ta. fa ce crezi tu mai bine! happy

O zi buna!

Daniel.

Răspuns utilizator avertizat
| r8driver a răspuns:

Nu te supara, dar asta era vreun test?

| r8driver a răspuns:

Acum a-mi place si mai mult de tine!

| putzulica a răspuns:

Vorbeste cu maicata serios... si spune-i tot se va termina bine daca vei putea sa il uiti! totul depinde de tine

| vlad91 a răspuns:

Sa il ia taicatu de nevasta... e cea mai mare prostie sa se bage parintii intr-o relatie a copiilor... :-J

| aditzy:) a răspuns:

Buna ank, niciodata sa nu te saturi de viata, ca e frumoasa, sa nu suferi.si daca afla tatal tau ca te ai certat cu el, nu au intrat zilele in sac, daca el asa crede ca tu ti ai facut altu, atunci spune in fata ne despartim si gata, puncthappysi daca tatal tau il place asa de mult pe el sa il ia ca fiu si asa e fratele tauhappy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu merita sa ingenunchezi in fata lui! nu este singurul baiat de pe planeta, sunt altii mult mai buni!

si in privinta tatalui tau este imposibil sa tina mai mult la el decat la tine care esti sange din sangele lui! fii sincera cu el si spune-i ca Alin iti face mult rau, ca vorbeste urat cu tine, ca nu maia veti relatia aceeia perfecta pe care ati avut-o la inceput! el te va intelege ca sigur te iubeste enorm! si daca vrei sa ii si demonstrezi cat de rau este Alin si cat de urat se poarta cu tine, il poti suna, pune telefonul pe speaker si vorbeste! tatal tau bineinteles fiind de fata! si ca sa fie si mai clar intreaba-l in aceasta conversatie de ce iti face rau, de ce te lasa sa plangi, de ce pune fete sa vb cu tine, de ce vrea sa faceti sex daca inca tu nu esti pregatita... Auzind toate aceastea nu cred ca tatal tau va mai tine la el atat de mult!

cat despre relatia voastra cred ca el iti face mult prea mult rau incat sa mai merite sa stea cu tine! esti mica inca.ai toata viata inainte! nu mai suferii din cauza unui...nesimtit! bafta si mult succes in viitor! albastrel-alinu stiu