| XatomisX a întrebat:

Sunt despartit de prietena mea de 1 saptamana m-a suparat rau am gresit si eu ideea e ca eu chiar o vreau inapoi si sunt sigur ca nu ar merge nimic e genul care se lasa greu de tot sunt sigur ca sufera si ea si ca inca ma iubeste nu se poate ca iubirea sa dispara asa in cateva zile e imposibil..mai vorbim asa pe fb foarte putin dar cam atat imi raspunde greu daca ii dau mesaj pe fb sunt sigur ca sufera o cunosc foarte bine.e genul de fata orgolioasa si vulcanica dar o iubesc de mor ce sa fac sa ma accepte iar? a tipat la mine m-a injurat sa comportat urat dar mie tot nu imi pasa o iubesc asa cum e ea...si eu am gresit cu multe si recunosc.ce sa fac sa o recuceresc cu ce sa o impresionez? i-am luat un hamster acum 2 sap a fost impresionata a zis ca ma iubeste iar dupa cateva zile a zis sa o incheiem ca ea nu ma mai iubeste si practic e imposibil asta stiu ca ma iubeste ce sa fac? eu sunt in cluj la facultate si am venit dupa ea si nimic tot nu am impresionat-o e foarte suparata pe mine.ce sa fac? am nevoie de ea tot timpul ma gandesc la ea tot timpul am fluturasi in stomac.

3 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Ai ''scapat'' si de hamster laughing Lasa ca iti trece.

| Staind a răspuns:

Si te-a lasat si fara hamster.