| SunshineGirl a întrebat:

Sunt dezolata! Ieri am constatat ceva ingrozitor ce m`a facut sa`mi stric dispozitia si nici acum nu mi-am revenit.Ieri am vazut baiatul care imi place cum tragea de o colega, o lua de brat, o imbratisa iar cand ea i`a plecat i`a spus sa-l pupe.Pana atunci nu i`a mai acordat atentie. Ea nu este una dintre cele mai populare si mai frumoase fete din clasa.Ma simt rau, am o dispozitie proasta si nu stiu ce sa mai fac. Ce credeti ca a putut sa insemne comportamentul lui? Nu stia ca sunt vazuti.crying.

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Posibil ca baiatul asta sa nu aiba nici cea mai mica idee ca tu ai putea sa-l placi.In concluzie,a stat, a studiat si a gasit si el o fata mai accesibila, dupa parerea lui.Si,ca sa vezi ce ai vazut, sigur fata ii place.Asa ca, va trebui sa incerci sa-l uiti si, sfatul meu ar fi sa te uiti mai atenta in jur.Cine stie cati baieti ar fi fericiti macar sa te uiti o data si la ei. Observa-i, nu e greu de inteles.Regret dezamagirea ta,stiu ca ai sufletul cam greu dupa asta.Dar sa nu uiti ca viata e tare frumoasa si va veni ziua in care, de mana cu iubitul tau, vei zambi amintindu-ti toate astea!

| TitiDrLove a răspuns:

A facut ce a simtit.are nevoie de cineva...iar daca tu il placi, pot sa jur ca nici nu stie asta...din moment ce nu i-ai impartasit, de ce mai intrebi de ce s-a dat la ea?laughing

| Radioactive a răspuns:

Ca probabil tu crezi prea mult in aparente si ca iti place prea mult de baiatul ala. Dragostea nu-i oarba, dar nu-i poti spune dragostiei ce sa faca. Daca el chiar o place eu zic sa-i lasi in pace si sa te obisnuiesti cu ideea ca nu vei putea obtine mereu ce ti-ai dorit. Daca nu stia ca sunt vazuti, inseamna ca el chiar tine la ea si ca parca abuzeaza(putin) de colega ta. Daca ei ii place atunci eu zic ca nu mai e nici o problema...ti-as sugera sa nu te bagi intre ei, mai ales daca pana acum n-a fost nici o scanteie intre tine si el.

| Phutui a răspuns:

Popularitate?laughingomg, american highschool, incetati! 1111

| GGeorgel a răspuns:

Doamne ce clasa esti a7-a a8-a? serios cati ani ai? MAI SUNT O GRAMADA DE BAIETI care probabil astepta dupa tine si tu stai dupa unu laughing) doamne...sa fi fata e cel mai usor din punctu asta de vedere. Tu trebuie doar sa ii arati sau macar sa ii dai ceva semne ca ai fi interesata si el deja sare... daca nu esti inca la liceu sa stii ca acolo te astepta o gramada de baieti sa nu zic in afara scolii. Sfatul meu: Dupa baieti si dupa tramvaie sa nu fugi, tot timpu vine altuwinking

| Isabela_6206 a răspuns:

Pe unele persoane nu prea le intereseaza faptul ca ii vede sau nu o persoana. Nu neaparat cineva tb sa arate bine ca sa iti placa de el, conteaza si caracterul.

| Fazzoletti a răspuns:

Hey, daca se plac, nu poti face nimic... lasa i in pace... poate va veni si randu' tau
si prietena mea "CEA MAI BUNA" s-a cuplat cu un tip de care eram interesata si pe care ajunsesem sa il cam plac, dar asta e viata! te injunghie cel de la care te astepti mai putin si e mai dureros!
si da, tipa e cea mai frumoasa tipa din clasa si e sefa majoretelor...
dar... mi am dat seama ca si ea il placea de mult, si el pe ea, si mi am zis: de ce sa ma bag?! in fond, tot raul spre bine!
acum stiu ca e greu, dar iti zic sa uiti totul si, ca sa te descarci:plangi cat de mult poti, fara sa te vada nimeniwinking
gandeste pozitiv: timpul le va rezolva pe toate!

| llucixxl a răspuns:

Şi să înţeleg că tu te crezi una dintre "popolarele" alea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

lasa bre, asa e dragostea asta la 15 ani, cind s-a despartit acel prieten de partenera lui te-ai bucurat imens, asa-i? las'ca trece