| anonim_4396 a întrebat:

Sunt disperat. Vreau sa stiu daca extensoarele de penis functioneaza, daca cineva l-a folosit si a functionat. Vreau un link de unde pot cumpara acest extensor mai ieftin. Ce am gasit eu e foarte scump.Dau funda! Va multumesc.

12 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

De ce ai nevoie de așa ceva? Mărimea nu este așa importantă, contează modul de utilizare ca să zic așa. Eu chiar nu vă înțeleg, parcă sunteți mai obsedați de ce aveți în pantaloni decât va fi oricare fată pe care o veți cunoaște.

| ANONIM5677654 a răspuns (pentru T0T):

Pentru mine conteaza

| T0T a răspuns (pentru ANONIM5677654):

De ce contează?

| Sportfreak a răspuns (pentru T0T):

Pentru ca e prost, are un fix in cap rolling on the floor soarta lui daca are genele asa

| peperonies a răspuns (pentru T0T):

Da boss. si banii nu aduc fericirea.

| OmniSpirit a răspuns (pentru ANONIM5677654):

Degeaba ai spada lui Mihai Viteazu daca nu sti sa o manuiesti vorbesc la general. Este viata ta si trupul tau evident faci ce vrei. Dar ai sa realizezi ca nu marimea satisface egoul tau sau al unei femei ci manuirea lui.
Fi fericit si apreciaza cu ce ti-a oferit natura altfel risti sa ramai si fara.

| Emilian65 a răspuns:

Extensoarele de penis nu folosesc la nimic. Mai rau te incurca la buna desfasurare a actului sexual. Asa ca foloseste-te de ce ai tu ca este mai de folos scula ta, decat una marita cu ajutorul extensorului.

| minrest a răspuns:

Nu se poate mari in nici un fel. Asta e adevarul. Nu vad de ce vrei asa mult sa il maresti. Salut.

| aXy99 a răspuns:

Presupun ca este pentru marire...nu vreau sa te dezamagesc, dar NU iti vei mari penisul in modul asta. Marimea este data gene si de nivelul de testosteron.

| IseeVoices a răspuns:

Eu am folosit-o si de la 10 cm acum o am de 30. Intra pe numaicredetoateprostiile.ro pentru a o lua costa numai 100 lei.

| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

In afara de situatie cand e foarte mica, nu ai nevoie de asa ceva

| AquaBlue97 a răspuns:

Poate crezi... sau nu, dar marimea medie a unui penis in erectie este de 13.75 cm, Daca o ai peste 10, nu te mai agita e ok. Si daca tot te intereseaza asa mult, sunt operatii pentru asa ceva