| pisoias a întrebat:

Sunt divortata "din vina lui "si -mi caut jumatatea.As putea oare sa gasesc un barbat sincer iubitor si stabil?

Răspuns Câştigător
| mioara a răspuns:

Va fi greu, acum barbati nu mai sunt asa de sinceri poate unu la 1000.

57 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dahappy Vei gasi pana la urmawinkingFiecare isi gaseste perechea la un moment datwinking
Succes in gasirea baiatului! big grin

| Pho3nix a răspuns:

Bineintele.Ai sa gasesti.
Oricine isi gaseste adevarata pereche la un moment dat

Succes.

| Parintele a răspuns:

Nimeni nu-i perfect, deci depinde de tine cat de iubitor, stabil si sincer va fi viitorul tau iubit..si nu trebuia sa ne spui neaparat ca "din vina lui" v-ati despartit, poate noi am fi de alta parere.

| tarziu a răspuns:

Vad ca suntem multi in aceeasi situatie...si nu ai mai scris nimic de mult. Ai gasit ceva? sa stie si cei care cauta, sa stiu si eu cand voi cauta, acum vreau doar liniste

| Psihoyounger a răspuns:

Desigur! Uite, eu sunt sincer, iubitor si stabiltongue Sunt, dar nu sunt disponibillaughing

Desigur ca ai sa gasesti. Infrunta-ti temerile si ai sa vezi ca vei gasi fericirea! Bafta!

by Psihoyounger

| albastrel a răspuns:

Aici nu prea ca sa nu zic NU :d

| Encore a răspuns:

Mai draga, e greu sa gasesti un barbat sincer si iubitor, daca il respecti si il iubesti si esti sincera cu el, ai sanse sa gasesti unu din 5 baietii, daca nu respecti si nu esti sincerca sa cred ca a specificat bine mioara unul la 1000

| M.J. a răspuns:

Mu stiu.cauta mai bine la matrimoniale

| MisterKat a răspuns:

Andreig, te contrazic. eu sunt simaptic, stabil, sincer si iubitorhappy Eu oare sunt vreo exceptie?happy
Am 18 ani, este asta vreo explicatie?happy
Pisoias, eu sunt sigur ca ai sa iti gasesti persoana potrivita care sa te faca sa te simti speciala, sa te simti iubita! happy Fii optimista, esti inteligenta si frumoasa! happy

| MarYoBenucci a răspuns:

Mioara barbatii numai sunt asa de sincer din cauza femeilor happy

| sorin a răspuns:

Cu siguranta numai sa ai rabdare!

| diavolitza a răspuns:

Daca tu esti fata din imagine, esti foarte frumoasa. n-ar trebui sa-ti fie greu :-| oh go on

| AllenTJ a răspuns:

Cu siguranta !

| silvio a răspuns:

Cu siguranta ca il vei intalni. Ai grija, fericirea vine cand nu te astepti.

| andreig a răspuns:

Nu, nu ai putea! Nu exista barbati sinceri, iubitori si stabili ci doar barbati care vor sa para sinceri, iubitori si stabili!

| :*:*Dya:*:* a răspuns:

Eu cred ca o sa-ti gaseste pentru ca fiecare o sa ne gasim jumatatea pana la urma, si o sa-ti gaseste cand te astepti cel mai putin de la viatawinking

Succeswinking

| unomprintreoameni a răspuns:

Sunt de acord cu Juliano. Daca vrei, poti!
Succes!

| drakosu a răspuns:

Depinde.sti cum e soarta asta.tot timpul de baiatul care iti place.nu poti sa fii cu el.sau invers la baieti.baieti sinceri si iubitori nu prea se gasesc.is raritati alea laughingsmug sper sa iti afli sinceru si iubitoru. mult noroc :*

| julliano a răspuns:

Daca vrei poti. Lumea nu este a celor care pot, ci a celor care vor.

| Exilee a răspuns:

Pisoiasule, ai grija. Nu ai gasit site-ul cel bun pentru astfel de chestii intrucat nu este un site de matrimoniale, iar acestia care se cred de 26/20 de ani, sa nu fie altceva decat niste copii care nu stiu sa-si faca un nod la incaltaminte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@mioara: pesimisto tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sant sincer, iubitor, stabil. dar sunt casatorit si tu esti frumoasa.succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este mai greu cu sinceritatea dar cred ca ai sa gasesti asi vre sa vb idiul meu milenium.adrian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti fata din poza...nu cred ca o sa iti fie greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa gasesti cu siguranta.si eu sunt in cautare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da meriti mult mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt divortat din cauza ei. dar stai linistita tot mereu gasesti perechea adevarata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romania-matrimoniale.ro