| SUSR a întrebat:

Sunt fidele fetele asiatice?

Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

Depinde de persoana

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probabil chinezoaicele

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se stie, nu prea discuta despre viata lor intima, desii recunosc ca se marita din interes, marea majoritate. ma refer la chinezoiace care suntcu alta educatie si mentalitate.
Tailandezele, filiineze si vietnamezele sunt fete bune, se culca cu cine plateste mai mult, fiindca in saracia si disperarea lor, sunt dispuse sa faca un venit bun, dintr-o relatie extra-conjugala, de care si sotul stie.
Indiencele pe de alta parte, au soarta aranjata de parinti. ei se casatoriesc numai in casteele lor nu in afara. Ira, extremd e rar si numai in afara Indiei se intampla ca unul din ei sa se casatoreasca cu o alta natie, dar familia ii reneaga.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Salut!

Dupa cum stii, fidelitatea nu este un stereotip, motiv pentru care nu prea am putea spune acest lucru. Unele persoane da, altele nu.

Insa, desigur exista anumite "obiceiuri", prin care acele persoane poate vorbesc mai mult inainte de a se pune intr-o relatie, poate alte persoane vorbesc mai mult, se cunosc mai bine, astfel stiu ce vor si se evita o ulterioara... infidelitate.

Am putea spune si de cazuri, intr-o tara poate sunt mai multe persoane care fac asta, in alta tara mai putine.

Deci ca raspuns la intrebarea ta, depinde.

Numai bine si sarbatori fericite! ^_^

| Sofer a răspuns:

Crezi ca toate sunt ușa de biserică sa fie fidele. Sunt și fidele și infidele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O femeie e fidelă numai ei însăși. Indiferent ce rasa e.
Poți tu sa cutreieri tot globul după fata aia specială, că nu există.

Asiaticele sunt mai ascultatoare, adica daca vrei ceva de la ele îți dau ușor fără rețineri prea multe. La fel și celorlalți. Adică da sunt foarte fidele.