| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte indragostita de un baiat.Ne cunoastem de 6 ani si am fost mereu in aceeasi clasa, iar eu l-am placut din totdeauna pana am ajuns sa tin din tot sufletul la el. El nu-mi dadea atentie. se comporta oribil, nu ma baga in seama pana asta vara cand a incercat ceva ce m-a deranjat iar de curand ne-am intalnit intr-un loc si mi-a spus "daca ma iubesti de ce nu-mi demonstrezi? si eu am ceva pentru tine sa nu crezi ca e chiar asa". imi spune ca sunt foarte speriata dar nu e asa...de fapt mi-e teama sa nu isi bata joc si sa vrea doar sex.Se uita incontinuu la mine, vorbeste frumos si e total altfel fata de cum era inainte.credeti ca tine la mine cu adevarat sau isi bate joc?

3 răspunsuri:
| Visecolorate a răspuns:

Pai daca vrea doar sex o sa iti dea de inteles. Nu ai cum sa citesti asa o persoana dupa privire. Poti sa incerci sa fi cu el, sa vezi daca e sincer sau nu. Si daca vezi ca lucrurile iau o intorsatura ciudata, pui punct. Bafta!

| irina41099 a răspuns:

E clar ca-si bate joc de tine daca pana acum nu stia ca existi iar acum brusc te baga in seama.Sincer zic ca ar trebui sa treci peste si sa-l ignori va fi greu dar SUCCES

| SimpluCosty a răspuns:

Isi bate joc pana acum nu tea bagat in seama si acum s-a trezit el ca te iubeste sa fim aseriosi.