| AlexxAtA a întrebat:

Sunt impreuna cu cel mai bun prieten de o luna si un picut.Initial fiind la scoala, nu prea am avut timp.Acum,vara fiind, suntem amandoi mai mult plecati.Desi vorbim mult inca pe messenger,telefon, skype, de cate ori am vorbit sa ne intalnim se presupune ca a intervenit cate ceva de la el. Uneori ma gandesc atunci cand ma invita daca vrea sa-si ia curaj sa ma sarute.Eu n-am avut inca parte de primul sarut si mi-este teama.Cred ca nici el nu s-a mai sarutat pana acum cu nimeni, desi prietenii-mi spun ca probabil da.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Care este intrebarea?

| mamatatasibunica a răspuns:

Putem vorbi pe mess? este vorba de aproape acelasi lucur happy.sa-mi trimti un mesaj cu idul tau sau skype.nu as vrea sa-mi las idul pe TPU

| mamatatasibunica a răspuns:

Uite id:girlslovelife99@yahoo.com