| sym0nyck a întrebat:

Sunt impreuna cu iubitul meu, de 1 saptamana, cu toate ca ne cunostem de mai mult timp. ce as putea sa ii ofer cadou. de craciun... avand in vedere faptul ca nu prea ii lipseste nimic( parfumuri de firma. haine... bijuterii... )
as vrea ceva care sa-l surprinda cat de cat, imi puteti da voi o idee, 2?happy multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

O carte, un cd, sau poti cumpara o rama deosebita in care sa pui fotografia ta (sau fotografia cu voi doi )...

9 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Da

pot sa iti recomand o rama si sa scoti niste poze cu voi doi si cateva cu tine pentru a le tine in rama si a le schimba de cate ori simte nevoia.
in + nu e nici costisitor.Pana in 15 lei.
Sper ca te am putut ajuta. Pup
Bafta si Craciun fericit alaturi de el:X

| Cryssy a răspuns:

Buna. Ar trebui sa ii iei ceva simbolic, nu stiu. Ai putea sa ii iei o rama foto in care sa pui o poza cu voi doi, nu stiu... Ceva amuzant.

mira
| mira a răspuns:

Un album de arta.

| pendula a răspuns:

Un bax de bere sau pereke de catuse cu puf roz:X

| maybetoday a răspuns:

Cred ca l-ar surprinde un ursulet de pluj sau o inimioara-pernuta de pluj! si citeva cuvinte frumoase si cadoul e gata! sper sa meraga eu cred ca nu e cinsta in ceea cit costa si ce cumperi ci cum daruiesti! bafta!

| blue_butterfly a răspuns:

Un atlas geografic sau o enciclopedie de geografie a lumii sau de chimie.

| ana0metalhead a răspuns:

Iai un album foto si une in el oze cu tine cu el si cu amandoi... si poti scoate la imprimanta cu hartie fotografica ceva d dragoste o imagine ceva sa o puui prima...

bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ramă foto digitală în care să pui mai multe fotografii. asta, daca îți permite bugetul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca cel mai frumos cadou de Craciun ai fi tu. Daca ai putea fialaturi de el, imbratisati in fata focului ar fi minunat.Bafta.Si an doar 13 ani.