| lime_3980 a întrebat:

Sunt in comitetul de organizare a unui bal mascat la scoala. Una din sarcinile mele este sa stabilesc o tema a balului. Aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| Bianca_7577 a răspuns:

Las vegas, intoarcere spre trecut, copilaria, dragoste, anii 90 :X, sau, visul american...big grin

4 răspunsuri:
| Arcusor a răspuns:

Seara rock'n' Roll.Toti sa fie imbracati in negru sa se bage si oleaca de dnb si oelac ade dubstep si sa se faca si poggo si sa fie si hardmetal si death metal.Sau daca nu sa fie seara"Cocalar pentru o zi"Fetele sa se rujeze strident iar baiatii sa isi ia curea de la dolece cababa laughingnu stiu am incercat si eu.

| Șușșș a răspuns:

Paris sau china.Ar fi ceva sa fiti toti chinezoi pe acolo smugbatting eyelashes

| LastChance a răspuns:

Seara zombie...
seara cocalarilor si pitipoancelor...

| Sonyuk a răspuns:

O noapte de basm sau Visul alb-negru