| ionutaug99 a întrebat:

Sunt in mare stres!
Acum 2 saptamani am fost la o fata acasa si ne sarutam. In timpul asta ea m-a masturbat...iar eu eram cu degetul pe la vaginul ei.
Dupa ce mi-a sarit, (pe mana mea, fara sa am vreun contact cu vaginul ei in timpul in care aveam sperma pe mana) m-am dus la baie si m-am spalat pe mana si pe penis cu apa cu presiune si dupa m-am sters.
Dupa ce am revenit langa ea in dormitor ii bagam din nou degetul in vagin(nu foarte adanc).
Intrebarea mea este: E posibil ca ea sa ramana insarcinata?
Help me!

Răspuns Câştigător
| Snuffkin666 a răspuns:

Daca te-ai spalat foarte bine atunci nu

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

NU este imposibil.In nici un caz nu se poate pune nici macar intrebarea laughing Stati linistiti.

| SkyPilot a răspuns:

Nu este posibil happy

| Sergiu72 a răspuns:

Nu