| Emilia666 a întrebat:

Sunt indragostita de prietenul fratelui meu, ceea ce el nu e de acord. Am 18 ani si sunt virgina, mi-as dori sa-mi incep viata sexuala cu el. El imi da semne ca ma place dar distanta e prea mare si nu cred cca o sa functioneze a noastra relatie. Si in ultimul timp nu ma mai cauta. Credeti ca ar trebui sa-l caut eu?

Răspuns Câştigător
| AlaturideIngeri a răspuns:

Heiihappy
Nu cred ca e o idee buna sa-l cauti tu, lasa-l pe el sa te caute.
Stiu ca e greu sa astepti sa te caute el si sa te abtii sa nu-l cauti tu, dar e mai bine asa.
Si nu fa greseala de a-ti incepe viata sexuala cu el..nu e ok sa o faci cu un baiat care nu te iubeste,care nu tine la tine, care nu vrea sa fie cu tine.
Asculta-l pe fratele tau, stie el de ce nu e de acord ca tu sa fii cu prietenul lui, il cunoaste, stie ce ii poate capul.Inseamna ca nu e potrivit pentru tine si el stie asta cel mai bine.
Ai grija de tine si nu fa ceva care s-ar putea sa te coste toata viata.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu.

| Alcyon a răspuns:

Cum adica da semne ca te place?! Eu am impresia ca tu esti cea care se tine dupa el si in acest caz, parerea mea e ca n-are rost sa-ti bati capul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cautama

| SorinTudor a răspuns:

Tu vrei sa-ti incepi viata sexuala cu el dar oare el vrea? si daca fratele tau nu e de acord cu asta inseamna ca ceva e la tipu ala si fratele tau ma gandesc ca-l cunoaste destul de bine si vrea sa te protejeze...

| angel_4561 a răspuns:

Pentru el este simplu sa fie de acord sa-ti incepi viata sexuala cu el, dar ce faci mai departe?