| Mynewlifestyle a întrebat:

Sunt indragostita de verisorul prietenei mele ce pot face? a fost ziua lui si am stat destul de aproape am dansat ba chiar ne-am imbratisat insa nu stiu ce sa fac cum sa ii spun ca il plac?

Răspuns Câştigător
| Violeta_1263 a răspuns:

Daca esti timida si nu vrei sa-i spui direct in fata incearca prin messenger.adica trimite la toata lista un mass gen ...caut prieten cine se ofera, sau ceva in genu 1 esti simaptica 2 vreau sa fiu cu tine dar poti sa nu trimiti la toata lista ci doar lui si o sa creada ca ca e mass, sau poti vb cu prietena ta sa puna o vorba cuna cand te duci tu pe la ea sa il cheme si pe el si va jucati adv sau provocare, carti pe pedepse si vb cu pr ta sa iti puna o pedeapsa deia tare... succes funda?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii zici in fata bine mersi ca il placi.

| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna.Cel mai bine este sa fi directa si sa-i spui pe fata baiatului ce simti pentru el si daca nu te place sa stii ca nu este sfarsitul lumii.Sau daca iti este rusine de acel baiat ai putea sa-i spui pe mess sau prin biletele.Oricum...iti urez succes! happy

| Ionica9119 a răspuns:

Continua cu gesturi din astea. Sigur isi va da seama.
Daca nu, spune'i! Indiferent de ce va spune el, tu te eliberezi. In definitiv, asta conteaza cel mai mult. Nu?
Bafta!

| leader a răspuns:

Nu stiu ce o fi asa de greu... te duci la el si ii spui. il chemi la un suc.