| Cosminel1192 a întrebat:

Sunt intr-o dilema.

Nu imi este bine nici cu ea, dar nici fara ea.

Voi ce faceti in astfel de situatii?

Răspuns Câştigător
| Angelique a răspuns:

Cred ca solutia a fost la indemana ta inca de la inceput: ar trebui sa fugi unde vezi cu ochii si cat te tin picioarele! Meritam cu totii sa fim regizorii propriei noastre vieti si nu doar actori pe scena ei. Teama de singuratate, slabiciunea, neputinta, respectul scazut de sine sau poate dorinta de a simti ca traiesti alaturi de un om sunt motivele care te fac sa te implici in relatii,, bolanavicioase". Inceteaza sa fii las, accepta realitatea! Si ia astazi o decizie gandindu-te la viitorul tau.

7 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

E rau cu rau dar mai rau fara rau. vezi incotro se inclina balanta

| AlexanderAdrian a răspuns:

Depinde cat de mult m-ar enerva. Daca "fara ea"-ul e mai dominant decat "cu ea"-ul atunci ...viata e prea scurta pentru dramoletele unora.

| neutrino a răspuns:

Incearca cu altcineva, e posibil sa-ti fie mai bine.

| Ezeru a răspuns:

Iti spun sincer ca am trecut prin asta, dar eu am preferat sa am probleme si sa fiu cu ea decat sa renunt la ea. In fiecare relatie exista probleme, dar impreuna puteti trece peste orice asta daca va iubitiwinking

| Sxx a răspuns:

Ori una ori alta, hotaraste-te laughing

| gazaru a răspuns:

Si eu cunosc o fata si parca nu pot sa traiesc fara ea, fara sa o vad, sa stiu ca e acolo...dar ma cam si enerveaza si parca as vrea sa nu mai aud de ea...Alege{cu ea sau fara ea}

| Cristinutzaa2806 a răspuns:

As incerca sa ma schimb pe mine sau pe ea, sa observ diferentele si greselile din comportamentul amandurora si asa as vedea de unde provin certurile