| deiutzadeea13 a întrebat:

Sunt intr-o relatie cu un baiat cu care am mai fost impreuna el zice ca ma iubeste si ca vrea sa fim impreuna mult timp.Dar mie nu stiu daca imi mai place de el uneori imi place de el alteori de altu cu care am mai fost nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| AlbaAura a răspuns:

Incearca si pastreaza o perioada doar o relatie de prietenie.Cand vei stii ce vrei si iti vei cunoaste cu adevarat sentimentele totul vine de la sine.Sa fii iubita!

2 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Nu-ti mai place, nu-l mai chinui.joaca-te cu altul

| Azµre a răspuns:

Să te gândești bine de cine îți place și apoi să vezi ce faci.