| Saldass a întrebat:

Sunt intr-o relatie de o saptamana si prietena vrea sa iesim doar cu tot grupul, daca suntem afara si vreau sa mergem doar noi doi undeva nu vrea sa vina..., la fel si daca o chem din timp mereu intervine cate ceva...suntem singuri doar cand o conduc acasa, aveti vreo solutie?

Răspuns Câştigător
| BoYkAn a răspuns:

Da-i cu flit ca e satula lumea de astfel de fete.Astea au ceva la cap...cauta una calumea

5 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Prietena ta fie ca nu te place suficient, fie ca nu are incredere in tine. Continua sa o inviti in doi iar cand se pune problema de grup, se poate ivi si la tine ceva ca sa nu poti iesi. Stiu ca ai vrea sa stai cu ea chiar daca nu sunteti singuri, dar daca nu faci ceva nici nu se va schimba ceva. Problema ta este o varianta de "friends zone". Fii pregatit de orice, se poate ca fata sa nu fie interesata de o relatie cu tine. Gandeste-te bine daca vrei ca relatia sa fie asa cum este sau preferi sa fii liber pentru o fata care sa vrea sa fie numai cu tine.

| ywar a răspuns:

Esti intr-o relatie de-o saptamana? Wow, cat de taaaaaareeee! Tu esti chiar barbat ma, ce sa zic!
Ai vrea si tu sa o incaleci si tu putin? Hai recunoaste!

| Iridescent a răspuns:

happy De ce imi suna asa cunoscut? Parca citesc in trecutul meulaughing).Ce am crezut atunci si ce cred acum este ca se plictiseste cu tine.Grupul pentru ea e mai important decat tine.Nu-ti mai pierde timpul, daca nu e capabila sa renunte la grupul acela pentru tine doar pentru o seara. Daca ea nu poate sa-ti acorde o ora din timpul ei, tu de ce ai face-o? Si timpul tau e pretios.Si poate mult mai pretios pentru alte fete care stiu ce vor.

| nedeea86 a răspuns:

Ai avut o discutie deschisa cu ea? Spune-i ca ai vrea sa iesiti undeva doar voi doi, o seara macar. Vezi ce spune. Daca nu vrea, inseamna ca nu esti chiar asa de important pentru ea. Good luck! happy

| Saldass explică:

Pai nu e varianta friendzone ca ea ma cheamă afara dar v-am zis vrea sa stăm doar in grup...