| DiannaDi a întrebat:

Sunt la inceputul unei relatii, iar prietenul meu intra cam des pe facebook. Activitati nu prea are, dar nici nu vreau sa-l iau la intrebari ca ce face, ca sa nu par disperata, insa el se comporta ok cu mine. E un motiv de ingrijorare?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cerei parola de facebuci, daca nu tio da e suspect de inselatorie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Eu nu i.am dat parola la nimic, si nu e ca o inselam. sa stii ca nu toate "povestile" astea sunt conspiratii amice

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai daca nu dai parola inseamna ca ascunzi ceva, daca mie nu imi dadea parola trageam suspiciuni pentru ca si eu o dadeam ei.

Răspuns utilizator avertizat
| Wihox a răspuns:

Eu cred ca te inseala. Da-i foc la casa.

| Nick69 a răspuns (pentru Wihox):

Best answer ever! =]]]

| neutrino a răspuns:

Nu.

| SkyPilot a răspuns:

Problema este mai complicata decat pare. Asa cum au remarcat si ceilalti, baiatul are dreptul la intimitate. Pe de alta parte poate cunoaste acolo pe cineva care sa i se para perfecta. Pe net poti sa minti ce vrei, sa-ti infrumusetezi caracterul, sa treci sub tacere lucrurile negative. Ceea ce lipseste descriere este "completat" mental astfel incat sa intregeasca impresia de perfectiune. Tu in schimb esti vazuta mai aproape de realitate, cu mici defecte pe care le avem cu totii, cu momente mai rele, cu probleme... Nu te poti lupta cu o persoana virtuala de pe net. Nu stiu ce sa te sfatuiesc sa faci. Poate ar fi bine sa discuti cu baiatul si sa ii spui in cuvintele tale ca esti ingrijorata pentru motivul pe care ti l-am expus.

| Green66 a răspuns:

Din ce ai scris observ că tu stai mai mult decât el pe facebook, daca vei căuta poate vei gasi și întrebarea lui pe TPU. Te-ai gândit ca poate el intră doar ca sa vadă ce faci tu?

| Alex_Bodringa_1984 a răspuns:

Nu e treaba ta ce face el pe facebook, cum nu e nici treaba lui ce faci tu pe facebook. vorbeste deschis cu el intreaba-l daca inca te mai place. asa sunteti voi va ingrijorati din nimicuri si va poarta gandul aiurea. fa-ti alte preocupari, zici ca activitati nu prea are. iesiti la plimbare in excursii teatru, film, bicla, parc sau stati numai in casa?

| rockandbookslover a răspuns:

Baitul doar sta pe facebook, nu ai de ce sa te ingrijorezi. E un site de socializare, ar trebui sa ai incredere in el.