| Giani_3825 a întrebat:

Sunt noua aici. M-am masturbat azi de dimineata pentru prima oara si am simtit ceva ca un ou foarte mic acolo, putin mai adanc, o umflatura ceva sau asa ceva, nu stiu sa explic. E normal?

15 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Din moment ce te masturbezi sau te exciti clitorisul nu se umfla?
Sunt sigur ca despre asta spune happy
Si nu.nu e nici o problema, poti sta linistita*

| glamour a răspuns:

Aoleu, a-ti repetat toti de 10000 de ori ca e fata. Bun, s-a inteles.
Si da e normal stai linistita.

| glamour a răspuns:

Adx, tu sti cam ce e ala colon si unde se afla? Ma bucur ca nu zisasi ca are intestin in loc de vagin oh go on

| Carmen a răspuns:

Cum vrei sa-ti raspundem daca nu stim sexul tau?

| Carmen a răspuns:

Mai oameni buni.m-am grabit sa citesc.auziti la unii.cica e colon, ba ovul.e firesc sa existe o mica umflatura din moment ce te exciti.deci nu-ti face griji.

| Adriano_3072 a răspuns:

A zis "Sunt NOUA" - e fata :-s ori e un baiat pus pe harneala

| bdn23 a răspuns:

Carmen nu ai auzit ce a spus? sunt "noua" aici, "noua" e la genul feminin pentru stiinta ta. Pai la prima masturbatie, lucrurile sunt relevante. E ceva normal sa simti o umflatura, mai jos de vagin. Iti recomand sa nu te sperii astea sunt semne, ca ai un vagin foarte sanatos. Sper ca te-am ajutat cu ce am putut.

| Alexis_6755 a răspuns:

E fata. Daca era baiat zicea sunt nou aici.

| LightingManuel a răspuns:

Pai domnisoara, este vorba despre clitoris.Nu te mai masturba ca iti pierzi hormonii si devine memoria din ce in ce mai porasta si te faci si u mai urata.Este normal sa ai asa ceva, toate fetele au.Ce ai facut tu se numeste exitare clitoridiana.Mai exista si exitatie intravaginala care necestita ruperea himenului(adica sa ti se sparga) sa nu faci asta, ca daca o faci zice lumea ca esti curva si ca te-a spart unul.Dai funda?! Ca iti dadui si eu raspunul mai repede

| Cathyy a răspuns:

Carmen, din moment ce a zis "sunt noua", e fata.

| imposiblegirl a răspuns:

Daca esti fata e normal fiindca acela e colonul

| CobraLeon a răspuns:

O sa faci un OU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ti-ai descoperit clitorisulwinking

| bangorici a răspuns:

A zis "sunt noua" deci e fata si da e normal ala e un ovul si nu ramai insarcinata

| Giani_3825 explică:

Feminin