| RAY a întrebat:

Sunt sanse daca mergi la o prostituata sa se sparga perzevativul? la voi s-a spart vreodata? ce perzevatice folositi /ati folosit? si daca se sparge iei hiv nu?

11 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Daca te duci la prostituate da, sunt sanse sa se sparga prezervativul pentru ca ele sunt atat de largi incat isi baga bureti de spalat vase in organ si astfel se crapa prezervativul.
Daca ai noroc dai de una cu sifilis, nu neaparat hiv.

| sofisis a răspuns:

Intrebi de parca prezervativul ar stii ca esti tu la curve si nu trebuie sa se sparga.
Sansele sa se sparga atunci cand esti la curve este fix egal cu sansa atunci cand nu esti la curve. Logic, nu?
Daca se sparge iei HIV numai daca ea la randul ei are HIV. Dar nu e musai sa aiba. Poate ai noroc si iei altele (blenoragie de exemplu) laughing) hai sa fim optimisti. Nu e musai sa mori tu, doar mataranga laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De astea faci ma? laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

In viitor, pai ce sa fac altceva? sunt barbat am nevoii

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

I-ati si tu o jucarie de aia de pe internet mai bine. O fata serioasa daca va auzi si un zvon ca de astea faci nu se va mai uita la tine. laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Care fara serioasa ca vreau sa o vad si eu sa o cunosc? e nu dau eu banii pe papusi in plus ce legatura are fata aia cu trecutul meu ea e virgina? inseamna ca daca tiai inceput viata sexuala adio sex ca nu esti serios?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu la faptul ca ar fi virgina ma refer. Sa o fi facut in trecut cu o fata normala si sa o fi facut cu o c*** este total diferit privit in ochii fetelor... nu stiu cum sa iti explic. Cand esti fata vezi diferit lucrurile.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Sa inteleg ca daca nu ai relatie cu o fata nu ai sex? e cam aiurea trebuie sa te implici intro relatie pentru sex

| Leo1993 a răspuns:

Eu mereu am un durex cu mine dar in general ele au. si nu mi s-a spart

| fanfactory a răspuns:

Depinde de norocul tau daca are hiv o sa iei daca nu atunci nu conteaza o mica gaura