| ZuzuMissy a întrebat:

Sunt si eu curioasa daca este sinceritate pe aici, intrebare: La ce varsta v-ati pierdut virginitatea? unde? si cu cine?

Răspuns Câştigător
| GeorgyGirl a răspuns:

Varsta nu o spun de si este foarte bine a fost cu un baiat special nu regret nici-o data si a fost la munte la o cabana am dormit cu el in camera.

27 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La... ani cu o profesionista. Nu mai aveam rabdare sa astept momentul oportun care ajunge dupa 40 de ani laughing

| OnuOnulică a răspuns:

Curiozitatea a omorat pisica happy in viata nu e bine sa fi curios indiferent de situatie.La 69.

| Emilian65 a răspuns:

La 2... ani, cu actuala sotie, la ea acasa

| SkyPilot a răspuns:

Imediat inainte de 13 ani cu una de 20. Nu aveam prietena. Sa nu va aud ca m-a abuzat, fata m-a intrebat la fiecare pas daca sunt sigur ca vreau sa il fac. A fost o foarte buna profesoara, mi-a explicat ce si cum se face si care sunt riscurile. Ii sunt profund recunoscator, m-a ajutat imens in viata!

| ZuzuMissy explică (pentru SkyPilot):

O cunosteai? sau pur si simplu sa intrebat cu ea? ma gandesc ca nu ai intalnit-o si hop hai sa facem sex big grin big grin laughing)

| NameHarris a răspuns (pentru ZuzuMissy):

Noi ti-am spuswinking acuma e randul taubig grin

| SkyPilot a răspuns (pentru ZuzuMissy):

Locuia temporar la un vecin, voia sa dea la facultate. Evident eu nu aveam prea multa minte pe atunci si m-a suprins incercand sa ma uit pe sub fustita ei (se purta scurt). La varsta respectiva dezvoltarea mea era aproape incheiata - aveam par peste tot pe unde creste inclusiv trebuia sa ma barbieresc, de atunci nu am mai crescut in inaltime decat 3 cm. si daca imi amintesc bine, si celelalte "dotari" erau la dimensiunea maturitatii (aici nu sunt chiar sigur, nu am masurat happy )
Evident ca nu a intrat la facultate nici in anul respectivwinking

| ZuzuMissy explică (pentru SkyPilot):

Interesant,,,,si cu ea cum ai ajuns sa faci sex? neavand experienta deloc?

| SkyPilot a răspuns (pentru ZuzuMissy):

Mi-a oferit posibilitatea de a vedea tot ce ma interesa. Marele noroc a fost ca aveam unde sa o duc. "Ostilitatile" le-a condus ea. Mie imi era o rusine teribila, dar curiozitatea a fost mult mai mare. Nu porneam chiar de la zero pentru ca acolo unde locuiam, copii fiind am mai incercat jocuri cu tenta sexuala, evident fara sa mergem prea departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si de ce te-ai grabit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incep prin a spune ca ea era mai mare decat mine si ca varsta mea era foarte mica...ehem! S-a inteles?!? sa mai repet?
Sper ca s-a inteles ca de la varste fragete, chiar daca nu aveam un corp dezvoltat pentru asa ceva si nici macar feromoni nu emanam, mustata canci, flloci never, m-ar fi speriat aparitia unuia pe corpul meu, orice femeie matura(deci femeie batrana, dezvoltata, s-a inteles?! adica eram tare!) facea cunostinta cu asfaltul cand ma vedea.batting eyelashes
Desigur, la ea acasa...

| NameHarris a răspuns:

14-15 ani la ea acasa ea era mai mare decat minelaughing

| corhaz a răspuns:

Oare i 5% adevar in raspunsurile de aici?

| SebastianCMT a răspuns:

La 12, ani, cu o vecina, la ea acasa! laughing)) Nu a fost cine stie ce laughing))

| ZuzuMissy explică (pentru SebastianCMT):

laughing) si vecina ta cati ani avea pe atunci?

| SebastianCMT a răspuns (pentru ZuzuMissy):

14?

| ZuzuMissy explică (pentru SebastianCMT):

Asa de mica si nu era virgina..heh ce noroc pe tine laughing)

| SebastianCMT a răspuns (pentru ZuzuMissy):

Nici nu mi-am dat seama... Din cate stiu nu mai era, ce chestie ca nici nu m-am intrebat! laughing)))

| Torres92 a răspuns:

La 19 ani, cu o curva, la ea acasa, in patul parintilor ei.
De ce?
Pentru ca iubita mea de atunci nu vroia sa faca sex.

| ZuzuMissy explică (pentru Torres92):

Da cati ani avea iubita ta pe atunci?

| Torres92 a răspuns (pentru ZuzuMissy):

17 ani,
Mereu, imi zicea, ca se teme, ca ii voi daa papucii dupa

| ZuzuMissy explică (pentru Torres92):

Sa inteleg ca ea inca era virgina? si pana la urma a facut-o cu tine sau nu?

| Torres92 a răspuns (pentru ZuzuMissy):

Era virgina, nu am facut nimic cu ea, prea pretentioasa era
Am gasit la alta, pana m am saturat.
Vrei sa ti incepi viata sexuala? vrei sa pregatesti terenul? happy

| ZuzuMissy explică:

Daca esti prost nu trebuie sa te dai in talente, chiar nu impresionezi pe nimeni

| Rorschach a răspuns:

De acord cu Onuonulica, astfel de lucruri sunt personale! Aceste lucruri sunt intiparite in noi si fac parte din viata noastra personala! Oricum e decizia fiecaruia ce face cu viata sa

| NastasiaM a răspuns:

17 ani, in pat la el acasa, cu prietenul care sint impreuna de 3 ani ))