| DeeaDizz a întrebat:

Sunt singura careia alinturile de genul "iubi", "pisi", "iubire", "gurita", "sufletel", "inimioara"etc. i se par super penibile? straight face Chiar credeti ca e nevoie neaparata de ele intr-o relatie?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intro relatie serioasa intre oameni seriosi nu au ce cauta... din punctul meu de vedere

| RAY a răspuns:

Si mie ca baiat mi se par penibile,hai iubire, iubi mai merge pentru ca isi exprimi iubirea e ceva bun,dar in ziua de azi sunt doar vorbe atat, vorbe fara rost, in ziua de azi sunt multe aventurii nu relatii, nu stiu ce inseamna aia relatie pentru tine, pentru mine inseamna clar mult mai altceva

| SkyPilot a răspuns:

Fiecare cuplu foloseste ce crede de cuviinta. Oamenii simt nevoia sa se alinte, cuvinte originale sunt putine.

| Lawliet14 a răspuns:

Haha, sunt super sweet!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar crezi ca e treaba ta cum isi trateaza alti oameni relatiile? In relatia voastra puteti impune, de comun acord, o anumita conduita. Asa cum si alti sunt liberi sa trateze propriile relatii cum cred de cuviinta si nu cum consideri tu.

| AlexDFY a răspuns:

,,iubi,, mai merge, dar restul sunt mult prea penibile

| vaporwave a răspuns:

de asemenea, esti singura si prima persoana care o spune
e amuzant cum incercati toti sa pareti diferiti si uite asa ajungeti sa spuneti aceleasi chestii, probabil inconstient

| nedeea86 a răspuns:

Nu. Nu esti singura. happy Si nu sunt necesare. Importante sunt sentimentele.

| BellaComy a răspuns:

Eu una nu cred ca e asa mare nevoie de ele.Pentru ca pana la urma afectiunea se arata prin fapte tandre, nu denumiri ciudate la care te bufneste rasul cand le auzi.