| emilinhooo a întrebat:

Sunt virgin, e normal sa ejaculez la primele stimulari ale penisului de catre partenera, si acelea prin pantaloni? Se intampla din cauza excitatiei sau e semn a ejacularii precoce? Vi se intampla si voua sau sunt eu mai special?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Se intampla din cauza excitatiei prea intense.Este perfect normal sa se intample asa.Baietii ejaculeaza involuntar fara "ajutorul" prietenelor in somn prin polutii nocturne ceea ce este la fel de normal. Poti fi linistit.

5 răspunsuri:
| AndreyG a răspuns:

Prea multa laba.

| Emilian65 a răspuns:

Este normal sa ejaculezi atunci cand iubita te mangaie si freaca la penis. Nu este vorba de ejaculare precoce.

| SkyPilot a răspuns:

Asa e la inceput. Dupa un timp te obisnuiesti si devii "normal".

Răspuns utilizator avertizat
| Miihaa a răspuns:

Normal este.