| ElenaSimonaa a întrebat:

Suntem de doi ani impreuna. Care ar putea fi motivul pentru care el nu imi face sex oral, desi eu ii fac lui aproape de fiecare data? A vorbit despre asta si imi spune ca nu isi da seama, etc si ca,, data viitoare". Normal ca data viitoare nu mai vreau, ma simt aiurea.

11 răspunsuri:
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Pur si simplu unora nu le place sa faca asta. Presupun ca zicea daca era alt motiv dar din cate zice e clar ca nu prea ii place sa faca asta. In caz ca nu-ti convine acest lucru atunci... tu decizi ce ai de gand sa faci cu asta. Exista destui baieti carola le place sa faca asta (adica sa faca astfel fericita si fata, nu sa fie numai el). Acum depinde cat de mult iti doresti asta, dar aparent nu prea te poti astepta ca el sa doreasca sa faca o schimbare.
Pe scurt: ori renunt la idee, ori incerci sa afli daca e alt motiv in afara de cel ca "nu ii place".

| RAY a răspuns:

Elena el ca barbat isi urmareste sasi satisfaca pofetele lui, daca te iubeste cu adevarat se gandeste si la tine mai ales ca sexul oral e o nevoie doar asa femeia ajunge la orgasm sa fim seriosi e o placere sa satisfaci persoana iubita, parerea mea numai i fa si tu, nu fi proasta esti prea buna cu el

| mihai69 a răspuns:

Din câte-mi dau seama - nici n-o s-o facă vreodată.
Asta e! unii sunt mai „sensibiloși"! laughing

| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca nu-i place acest tip de sex.

| SkyPilot a răspuns:

Cine cere nu piere. Stiu cum te simti, mi s-a intamplat si mie pe dos (sunt baiat). Poate sa aiba o idee preconceputa, dar daca o face odata, poate ii deschide apetitul.

| Alcyon a răspuns:

Pur si simplu nu ii face placere. Pentru barbati e mai neplacut, iti dai seama si tu de ce.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu vrea, nu l obliga!

Nu o fa ca sa aștepți altceva in schimb.

Poate se simte inconfortabil... poateii displace... Poate nu ii place mirosul thinking

Încearcă un alt gel de dus.

Puteți sa mai țineți inca o data discuția si sa ii spui ce ai spus si aici!

Si vezi ce zice! happy

| ElenaSimonaa explică (pentru anonim_4396):

Yoanna, igiena imi e perfecta. Nu folosesc gel de dus, ci gel special. Gelul de dus, sapun etc=pH diferit=iritatii. Nu e vorba de miros, atata timp cat imi fac fix inainte dus. Nu asta ar fi problema. Am mai postat o intrebare, am scris mai in detaliu acolo happy Credeam ca nu imi e aprobata si de asta am postat-o si pe a doua, in varianta scurta.

| e1xtz a răspuns:

Refuzi sa constientizezi ca nu sunteti compatibili, si asta o sa iti aduca perjudicii personale in viitor.
Pe fondul faptului ca va 'intelegeti', si ca te iubeste, intentionezi sa te casatoresti cu el cand deja emotional treaba intre voi este gata...si sunt sigur ca iti spui ca o sa fie mai bine cu timpul, mai ales daca va luati.
In realitate lucrurile astea nu evolueaza asa, si altceva decat de un divort nu vei avea parte, iar un divort implica imaginea, starea sufleteasca, familia, etc.Garantez pentru ipoteza mea, chiar daca tu nu iti vei aduce aminte de ce spun eu.

| anhonim a răspuns:

Poate ca nu te iubeste! sau nu stiu ce sa zic.ii e scarba..habar nu am! doar el stie! Cati ani aveti?