| anonim_4396 a întrebat:

Suntem doar prieteni dar din gluma in gluma a spus ca vine sa doarma la mine. Nu vreau sa fac sex cu el, ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Alex_Alexandru_1994_FVn5 a răspuns:

Sa-i spui de la inceput ca nu se va intampla nimic, ar crea o situatie jenanta pentru amandoi in cazul in care el nu ar intentiona nimic de alta natura. cred ca daca abordezi discutia intr-un mod la fel de "glumet", nu se va intelege gresit. iar daca, totusi, incearca ceva, poti oricand sa spui stop. nu are de ce sa se supere.

8 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Spune-i că nu ţi-e somn.

| corbulalbrosu a răspuns:

Esti in situatia in care tu trebuie sa mai cresti si sa te mai maturizezi.In momentul in care va veni vremea de a trece la somn, ii vei explica ca tu mergi sa faci "nanita" in camera ta.Ii urezi noapte buna ii dai un pupic, te retragi din camera si astfel s-a rezolvat intreaga problema.

| Doub a răspuns:

Ii spui pur si simplu.

| SkyPilot a răspuns:

Tu de ce crezi ca vine, o fi patul lui prea tare sau are chef de o bataie cu perne? Fie ca nu il primesti daca nu ai incredere (il refuzi sub un motiv oarecare), sau dormiti in camere sau paturi separate, sau ii pui clar in vedere ca nu se intampla nimic. In ultimul caz, ar fi o idee buna sa ai chilotei si pantaloni de pijama, iti dau timp sa te retragi daca incearca ceva.
Sper ca esti constienta ca un tip versat stie sa te atinga in asa fel incat ii vei cere tu lui sa o faca happy Presupun ca nu va incerca sa te forteze, desi nu se stie niciodata.

| Felys a răspuns:

Ii spui ca parintii nu sunt de acord sa primesti un baiat sa doarma la tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si tu chiar l-ai crezutlaughing)... daca nu i-ai aprobat nimic n-are cum sa se intample astalaughingai specificat mai sus ca doar ati glumit, nu te panica asa(acum eu nu ma bag in glumele care ti le permiti cu prietenii, daca ai dat de inteles ca vrei, acum accepta).Tot tu poti sa ii respingi dorintele lui existente sau nu, asta daca nu esti o usuratica.

| CuieMoco a răspuns:

Ai putea sa nu faci sex cu el daca nu vrei. Zic si eu straight face

| DJBlade69 a răspuns:

Nu faci si gata laughing după dacă te forțează se numește viol.