| DeeaD1 a întrebat:

Te dezvirginezi daca te penetrezi cu degetul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezvirginare inseamna ca penisul intra in vagin. happy Contact sexual nu masturbare.

| Picasso a răspuns (pentru anonim_4396):

Intr-un final am dat de o fata isteata, LIKE, si un suc, daca vreiwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Picasso):

Doar energizante. laughing

| Picasso a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce? Nu imi faci fata? Sau mereu esti epuizata?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Picasso):

Pentru ca sunt o fitoasa care bea doar apa plata sau energizante.

| Picasso a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine mai fitoasoo, bine fac cinste cu apa plata big grin si lamaie daca vrei, sunt eu amar, dar daca nu vrei si nici lamaia nu este de fita, atunci ramane la apa plata!

11 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă te masturbezi prin introducerea degetului/degetelor ( sau a altor obiecte ) în vagin, este posibil să RUPI membrana himenală sad

Toate cele bune.

| Vektor a răspuns:

Virgin = puritate, neatins, etc.
dezvirginare = primul contact sexual
ruperea himenului = himen rupt si se poate rupe din varii motive.

| TOOL a răspuns:

Te dezverginezi numa daca iti intra un penis in vagin.

| xCrazyGirl a răspuns:

Se vede ca ai 13 ani

| Tyberyu_Toma_1998 a răspuns:

Ma fetita nu te dezvirginezi cu degetu... poti sa faci degetica linistita in continuare daca faci degetica iseamna ca trebuie sa faci sex daca vrei sa faci sex cautama

| greu a răspuns:

DEZVERGINARE INSEAMNA RUPEREA HIMENULUI nu cred ca ai degetul atat de gros incat sa duca la ruperea lui