| nonny50 a întrebat:

Te uraste pentru ca te iubeste! Cum te simti? Ce faci?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu te iubesc pentru ca ma urasti :-s! Cum sa ma simt bine, ma uit la Teo : http://www.youtube.com/watch?v=sw907yY4OQQ. :)

Bine raspund si serios :).
Cum sa ma simt aiurea, secata, confuza. Ce pot sa fac incerc sa primesc niste explicatii care sa imi hraneasca curiozitatea.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MLSS a răspuns:

Oribil, vrei sa nu-l mai vezi.sa numai fii langa el. il urasti si tu, pentru ca il iiubesti, poate...

| babyblue a răspuns:

De obicei, astfel de sentimente napadesc in "relatiile" in care iubirea provine doar de la un membru. Trec printr-o situatie de genu', dar nu pot sa zic ca nu simt nimic pentru el. Ma simt cateodata aiurea si simt ca nu pot face nimic pentru asta.straight face

| CoOky_7675 a răspuns:

Nu cred ca mi s-a intamplat vreodata sa fiu iubita si sa nu iubesc... la mine a fost total invers... eu l-am iubit si cu timpul am inceput sa il urasc pentru asta. m-am detasat de el total si nici ca ii pasahappy