| esapament a întrebat:

Te vreau, da nu am nevoie de tine. De cate ori castiga atitutinea asta cand vrei sa intrigi o fata?

10 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

laughing pai cam de cele mai multe ori da rezultate laughing
"Si-ti arat ca te fac sa ma doresti?"-cam asta spun majoritatea.

cami
| cami a răspuns:

@karra, nu intelege gresit. A spus "atitudine" si "intrigi", nicidecum "comportament" si "cuceresti"

cami
| cami a răspuns:

@esapament, cum se face ca postarea ta a aparut inaintea alei mele? waiting asta-i spuneam si eu @carei, nu e vorba de comportament, ci de atitudine.

| Seline a răspuns:

Are succes.

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

1-Depinde cat o duce capul pe fata sa se prinda.sau intra si ea in jocul asta si iti raspunde mai raulaughingwinkingdaca stie cumbig grin

| esapament explică:

Niciodata nu o spun, vorbesc de Atitudine, un fel de " sunt interesat de tine, dar nu te vreau neaparat, sunt pretentios, demonstreaza-mi ceva, ai mai mult decat fizicul tau? "

happy

| esapament explică:

Vorbesc de atitudine, nu spun asta!

| karra a răspuns:

Crede-ma niciodata...big grin daca ai sa spui asta la o fata nu stiu care va fi sfarsitul tau dar stiu sigur ca nu vei mai prinde 2012...:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu "voi spune" treaba asta unei fete vreodata. vorbesc de atitudine, si de starea de moment de " vreau sa aflu ce esti de fapt, dar nu sunt neaparat interesat de tine, demonstreaza-mi ceva - ai ceva mai mult decat fizicul tau?".

| white.a. a răspuns:

Daca mie, personal, mi.ar spune cineva asa ceva nu i.as mai da atentie. cu alte cuvinte : mai bine nu fa astawinking