| Zedge a întrebat:

Test de opinie: Daca ar fi sa va culcati cu orice femeie din lume pe cine ati alege?

Răspuns Câştigător
| SaveTheNature a răspuns:

Cand am citit intrebarea din prima m-am gandit. "Cu siguranta se va trezi un idiot care sa spuna : Cu maica-ta" -si iata ca tu ai tinut mortis sa fii idiotul.

23 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Barbara Jean Blank love struck
Ea e cunoscuta de fani de wrestling ca si Kelly Kelly.

| neutrino a răspuns:

Pe Ileana Cosanzeana.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

O actrita porno cu țâțe mari si cur bombat, musai picioare lungi.

| peperonies a răspuns:

>maica-ta

| Danysan a răspuns:

Intotdeuna as alege-o pe prietena mea.

| Lawliet14 a răspuns:

Cu Elena Udrea. Da' sa fie televizat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shakira

| BogdantheDreamer a răspuns:

Elena Basescu

| NameHarris a răspuns:

Demi Lovatolaughing

| Green66 a răspuns:

Cu nici o femeie, prefer să dorm singur în patstraight face

| LineGuide a răspuns:

Bai, ca sa fiu sincer, as merge pe strada o zi intreaga daca ar fi necesar, si cand mi s-ar pune pata pe una, as alege-o. De ce? Prefer sa nu stiu nimic despre partenera, asta ar face lucrurile mai interesante.

Răspuns utilizator avertizat
| TwiSt1997 a răspuns:

Singur,daca te referi la sex Rita Oralaughing))

| Zedge explică:

Mda e plin si TPU de copii care se cred destepti in fata unui ecran, pacat ca nu le merge mintea unde trebuie. Ma refer la cei care ati dat raspunsuri gen "cu maicata", nu am pentru voi nici cea mai mica urma de respect, aceasta intrebare a fost una de amuzament, dar idioti ca voi se gasesc pe orice forum, mi-e sila de astfel de oameni, ultima speta.

Răspuns utilizator avertizat
| Miky1 a răspuns:

Binenteles cu o femeie personalizata..Nu e tipar, sa poti sa-l incerci si in pat.Multe arata bine, dar depinde si ce stie sa faca!

| NewTerminator a răspuns:

Daca nu ar presupune munca, toate sa fie

| SerenaSmiley a răspuns:

Doutzen Kroes

| Andrei234141 a răspuns:

Madison Ivy ftw