| anonim_4396 a întrebat:

Timp de doua luni de zile nu am mai avut un contact sexual neprotejat. Am avut ciclu de doua ori (prima data flux mai mic, iar a doua oara a durat 7 zile cu flux foarte mare in primele zile). Ciclul este regulat,(25-28zile) o singura data a intarziat acum un an. Acum sunt in ziua 30 si sunt putin speriata pentru ca nu imi intarzie de obicei. Este posibil sa fiu insarcinata avand in vedere cele spuse mai sus sau este din cauza lipsei de miscare si programului de somn stricat din cauza carantinei?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fa un test de sarcina la o intarziere de 10 zile.

| Niceguy2019 a răspuns:

Posibil sa fie dereglare din cauza carantinei si lipsei de miscare, parerea mea. Oricum in perioada asta cam toata lumea s-a "dereglat" din cam toate punctele de vedere. Sper sa te ajute psihic discutia mea.

| andreiborsanu12333333 a răspuns:

Fa un test de sarcina