| Anime1222 a întrebat:

Toata lumea spune ca daca iti place de acel baiat fa tu primul pas? cum se face primul pas (in afara sa te duci la el si sa-i spui ca-l placi direct)

Răspuns Câştigător
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Asta este primul pas.sa te duci la el.sa ii zici ca il placi. dupa.el daca te place. face el urmatorii pasi.happy

7 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Ii zambesti,de cate ori va intalniti,il faci sa te atinga,"accidental"evident,pe sani,pe buci eventual si-i spui "obraznicatura mica,sa nu mai faci asa ceva ca-mi vine sa te sarut!"laughing)Anime, totul ar trebui sa vina de la sine, uneori si stangaciile sunt de apreciat!

| CandyES a răspuns:

Pai te uiti la el insistentsmug o sa vezi si tu daca si el face la felbatting eyelashes so urmatorul passmug daca vezi ca merge primul ar fi sa te "impiedici" cumva de el daca ma intelegihee hee si sa incepi sa vorbesti cu el, dac crede-ma ca nu e recomandat daca el nu-ti trage nici macar o privire.in fine big grin sa continuam, deci cu impiedicatu' laughing iti ceri frumos scuze si asa ai reusit macar poate sa legi ceva catre o prietenie big grin iar mai departe ...depiinde de voiwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii faci un dans in poala sau faci o orala.

| anonym_4492 a răspuns:

Day un sms

| Anonim13_2774 a răspuns:

Dc nu pot raspundeeeeeee

| anthony_2971 a răspuns:

Daca el te place si tu il placi primul pas este sa nu il bagi discutile tale sa te faci ca nu te intereseaza si va veni singur