| ele36 a întrebat:

TPU, ce ma fac m-a prins Mama ca ma uitam la filme porno ce fac plsss ca crap de rusine cand ma uit in ochii ei plssss help ajutati-ma dau funda cine ma ajuta cum sa rezolv rusinea asta plsss va rog eu frumos dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Ionela78 a răspuns:

laughingrolling on the floorrolling on the floorOMG! nu ai iincuietoare la usa ori ceva gen? depinde si de cati ani ai. daca esti mai mic de 14(si sigur esti ca de alt fel nu te interesa)ii spui ca toti colegii tai se uita la de astea si ai vrut sa vezi si tu ce e,baga si tu o minciuna.ce ai sa ii spui"imi place pornografia si ma uit de mult timp la asta!"nu nu,nu merge asa. daca vrei sa ramai fara tv sau calculator... spune-i asa cu colegii si spune-i ca ti-a dat un coleg site-ul/postul si ai dat si tu de curiozitate si ai intrat spune-i asa si i-ai un buchet de flori sau o cutie de bomboane(ca sa ii treaca mai tare)dar nu mare, o cutie de aia mica sau o ciocolata si i-o dai si ii zici ca nu te mai uiti.iar atunci cand te uiti, asigura-te intai ca mama ta nu e in preajmarolling on the floorfunda?

5 răspunsuri:
| simf a răspuns:

Intai afli care a fost motivul real pentru care ti-ai dorit sa te uiti la filmele porno. apoi ii spui mamaei tale cinstit si privind-o in ochi. te cred ca ti-e rusine, dar trebuie fiecare sa-si asumte faptele (data viitoare sigur vei avea grija sa nu se mai intample).

| Lisadream a răspuns:

Daca ai intr-adevar 17 ani ai putea sa ii spui ca ai nevoie de intimitate si ca poate ar trebui sa bata la usa inainte sa intre ca sa nu mai aiba surprize. sau ai putea sa ii mai spui sa stea linistita pentru ca nu te vei mai uita la astfel de filme in schimb o sa iti faci rost de o partenera de sex (te-ai documentat destul si vrei sa treci la partea practica) cred ca nu o sa mai aiba ceva impotriva filmelor

| seppuku a răspuns:

Din pacate in Romania foarte putini parinti vorbesc cu copii lor despre sex.Deci in cazul asta sfatul meu este sa nu zici nimic pentru ca sigur nici ea nu va spune nimic. Dupa o saptaman veti uita amandoi. Ceau!

| EndouMamoru a răspuns:

rolling on the floorlaughinglaughing ce a ajuns Romania.Iti dau un sfattongueuneti incuietoare la usa. Ceaoles!

| ele36 explică:

Bulisor am 17 ani a si imi place comentul tau cu colegii m-ai facut sa radlaughing rolling on the floor uite pentru asta primesti funda de la mine gratis