| belieber4ever a întrebat:

TPU HELP! Deci am fost impreuna cu el pentru 2 luni, el a avut banchet (in a 8-a ) Si a doua zi cand am vb cu el mi-a zis ca ii pare foarte foarte rau dar el s-a indragostit de o alta fata ( am jelit toata noaptea), peste o saptamana am aflat de care fata ( o colega de-a lui ) Ultima fata la care m-am gandit in toata scoala! Dar totus e ceva special intre noi, adica sunt singura 'fosta' iubita a lui cu, care inca vorbeste si chiar e foarte prietenos si sincer cu mine, dar totus inca mai sta cu aia... am vorbit cu el pe mess ieri si l-am intrebat de cand ii place de fata respectiva si el mi-a zis ca de la banchet.Ei bine eu nu am reusit sa vin la banchet dar a fost acolo o colega de-a mea care mi-a spus ca tipa aia a dansat cu el si ca se cam dedea pe langa el. Stiu ca majoritatea veti spune sa il uit... dar il iubesc si chiar nu vreau sa-l uit sad PLS help!

Răspuns Câştigător
| nastasevioleta a răspuns:

Dragostea asta. daca zici ca inca vorbiti si va intelegeti, eu zic ca lui ii pare rau pentru ce ti-a facut, probabil e confuz si nu vrea sa te piarda.iti las idu' meu daca vrei sa vorbesti cu cineva despre asta : nastasevioleta15. vorbim mai multe acolo:d

3 răspunsuri:
| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns:

Off e naspa draguto, dar asa is baieti si eu am patit-o e chiar super naspa, dar incearcal sa te atasezi la alt baiat, sunt multi baieti care te doresc. studiazai pe toti si vezi cum se comporta cu tine nu trebuie neaparat sa fie frumos, daca te intelege e ff bine si daca te iubeste cu adevarat... stii zicala :frumosu iti bate osu! ai grija de tine si incearcal sa-l uiti si sa iti cauti alt iubit nu merita sa plangi pentru un baiat care nu te merita... oki te inteleg ai plans dar acum capu sus si mergi mai departe!♥

| alex21ky a răspuns:

Nu ai cum sa iubesti in clasa a 8-a crede-ma pe cuvant. Iar daca zici ca aveai o relatie cu el si a asteptat prima ocazie sa te insele, as zice ca vrei sa il uiti daca nu esti masochista.

| tiniii a răspuns:

Arata-i ca nu iti pasa si incearca sa te abtii sa intri pe el pe mess sau sa il suni daca faci asta. Si fi cu zambetul pe buze tot timpul ca sa vada ce a pierdut si se va intoarce daca mai simte ceva cat de putin ca vede ca tea pierdut siu tie nu-ti pasa asa de mult.