| Carly22 a întrebat:

TPU scuze categoriaa. funda. si vot la restul. exista vreun program care atunci cand dai cu zoom o poza (poza incepe sa devina neclara) sa o faca sa fie clara acea parte unde dai cu zoom? sper ca m-am exprimat bine. FUNDA.

2 răspunsuri:
| anonymus07 a răspuns:

Pai e cam imposibil s-o faci sa aiba aceeasi claritate cand dai zoomwinking

| gabytzu2311 a răspuns:

Exista asa ceva este un program cu care poti face asta se numeste S-Spline... sper sa iti fie de folos.big grin