| Nisi a întrebat:

TPU, va rog sa ma ajutati
Eu m-am indragostit de un baiat dupa ceva vreme a inceput sa se uite si el la mine am vorbit de 4 ori pe facebook dar nu am vorbit niciodata fata in fata, pentru ca amandoi suntem timizi! De ceva vreme nu imi mai raspunde pe facebook cand ii scriu.deloc.scrie mereu cu alte fete! Oare sa-l mai plac?

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Mi ar face o deosebita placere sa te cunosc mai ales pentru simplu motiv ca ai spus ca esti timida. deci cred ca ne potrivim.ce zici vrei? astept mesaj de la tine pe privat ok? Sper sa nu atit de timida si sa nu mi scriilaughing)

| NimeniDeNicaierii a răspuns:

NU clar nu ai motiv, poate a vorbit cu tine din plictiseala, bine acum depinde ce ati vorbit

| volum a răspuns:

Fa tu primul pas