| SpeșălGirl a întrebat:

TPU vi se pare ok sa merg la un fel de petrecere sa dorm peste noapte cu niste prieteni :2 fete, 1 baiat si prietenul meu? Am 15 ani.O sa ne uitam la un film si o sa radem.E ok?

18 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Este foarte ok, distractie placuta!

| Aasdfghj a răspuns:

Depinde de cat timp esti cu iubitul tau si cat de bine il cunosti. Daca il cunosti de mai putin de un an de zile, eu zic sa dormi in patul tau. La filme va puteti uita si ziua. Nu e nicio regula scrisa ca filmele se vizioneaza seara. Ai doar 15 ani dar el cati ani are?

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca este vorba doar de atat de ce nu mai ales daca vei fi cu gardianul dupa tine.Singurul semn de intrebarea care se poate naste se refera la faptul daca filmul propus spre vizionare nu este interzis a fi vizionat de minori? Aaa si daca totusi veti ajunge/reusi sa dormiti in ce mod o veti face? fetele au camera lor?

| SpeșălGirl explică (pentru corbulalbrosu):

Filmul va fi unul de comedie iar fetele vor dormi separat de baietihappy.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru SpeșălGirl):

Wooooow.Super,m-am linistit. Daca nu-mi raspundeai nu stiu daca reuseam sa ma linistesc si mai ales sa adorm.

| SpeșălGirl explică (pentru corbulalbrosu):

Ma bucur! Chiar nu voiam sa te ingrijorez.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru SpeșălGirl):

thumbs up

| neutrino a răspuns:

Daca o sa si radeti, atunci este ok.

| Emilian65 a răspuns:

Dupa film si ras, cu siguranta veti trece si la sex. Asa ca mai bine stai acasa si fereste-ti pasarica de o eventuala sarcina.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Da, atâta timp cat nu faceți altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, eu ca fata nu m-as duce sa dorm acasa la un baiat.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar i-ai crezut pe cuvant ca vor dormi?

| SpeșălGirl explică (pentru corbulalbrosu):

Ii cunosc, deci...

| corbulalbrosu a răspuns (pentru SpeșălGirl):

Iti trimit ceva mai deosebit poate iti va place, aprecia. https://www.youtube.com/watch?v=iqkRsxqBCIQ

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu laughing Eu stiu din tabere ca unde-s multi nu se doarme.

| Livelord a răspuns:

Merge, una dintre fete nu prea o sa se distreze daca si celalalt baiat are tot 15 ani.

| Sfetnicul a răspuns:

Este urât ca o fată să doarmă la un băiat sau cu un băiat, dacă nu sunt căsătoriți (ceea ce bineînțeles nu este cazul vostru).

| Dorin_Petrica_1988 a răspuns:

Da ca tu chiar vrei asta este ok
dar sa nu ai o vreo surpriza
sper ca te am ajutat