| MissX a întrebat:

Tu ai cumpara chiloti de dama purtati sau tampoane folosite?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu stiu ca daca iti lasi chilotii si vine unu sa ii i-a ii miroase. Eu nu am treaba cu chiloti de femeie sau tampoane, sunt barbat.

| elasexygagica a răspuns:

Tu ai cumpara un prezervativ folosit?

| DarkBlood32 a răspuns (pentru elasexygagica):

Dar tu ai cumpăra un sutien infectat? happy

| Klepto a răspuns:

Tampoane nu, dar chiloti de dama purtati as cumpara, doar daca ar veni si cu femeile care le-au purtat la pachet, 90-60-90 desigur si mai frumoase decat Miss Univers.

| EuOO a răspuns:

M-ai indus în eroare, zău laughing

| alexutza1183 a răspuns:

Tampoanele sunt de unica folosinta...ai idee ce scarbos e? si DA a zis o fata chestia asta...
iar chilotii o data ce i-a purtat cineva nu se pot imprumuta sau vinde cum ai pus tu problema deoarece se pot lua boli sau infectii
succesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E criza.am auzit ca unii refolosesc si hartia igienica.o intorc si pe partea cealalta.sau guma de mestecat.o vand la si.eu chiloti de dama nu cumpar,da tampoanele folosite? pentru ce? ca pe vremea mea, striga unu la una; fata? ti-a cazut vata.iar ea; ia-o in gura ca am alta.o expresie vulgara cred eu da, de ce eu fi zis asa?

| iulyya94 a răspuns:

laughingomg...nu normal...am inteles ca e criza dar nici chiar asarolling on the floor)