| RAY a întrebat:

Tu știi ce vrei de la sexul opus? Cam ce iti doresti de la sexul opus?

34 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Da.Daca este vorba de ce vreau de la partenerul meu nu de la oricine de sex opus atunci pot sa spun ca vreau atentie, iubire, afectiune, intelegere compromis.Sa fie un om calculat si cumpatat ce stie ce vrea si poate sa obtina.

| Catrice a răspuns:

Sex, bani & voie buna.

| RAY explică (pentru Catrice):

Iubire nu?

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Daca apare pe parcurs, e bine. Dacă nu, doar cele menționate.

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Sex, Drugs & Rock'n Roll.
rolling on the floor

| LoveSleep a răspuns:

Să nu-mi mai povestească de familia ei că înnebunesc.

| Hammurabi a răspuns:

Nu. Și nici nu-mi doresc ceva anume.
Îmi place să fiu surprins, să descopăr.
Orice femeie are multe de oferit dacă știi să o "deschizi".

| Plato a răspuns (pentru Hammurabi):

Asta-i cu subînțeles.

| SG1995 a răspuns:

Păi să fim pe aceeași unde, să comunicăm, să ne simțim bine unul în prezența altuia, ba chiar familiarizați și final sex, mult sex de calitate. O relație amoroasă fără sex nu prea sex, dar sexul fără să împărtășești cu accea persoană totul e anost, adică îl faci mai mult de nevoie decât de plăcere.

| Plato a răspuns (pentru SG1995):

"O relatie amoroasa fara sex nu prea sex" - Sebastian695, Critic literar si filosof
M-a uns pe suflet citatul asta, o sa-l tin minte. laughing

| SG1995 a răspuns (pentru Plato):

Se poate? Nu știu, poate când cei doi vor avea 50-60 și chiar se vor plictisi unul de altul, dar în rest relația moare încet dacă lipsește desertul.

| Plato a răspuns (pentru SG1995):

Nu intelesul frazei e problema, ci festa ce probabil ti-a jucat-o autocorectorul.

| SG1995 a răspuns (pentru Plato):

Nu folosesc autocorect. -_-
Dar hey, de-aia trebuie atenție. laughing

| mentholinks a răspuns:

Amor amor.

| WaterDrop a răspuns:

Sa aiba penis, restul se pot invata.

| RAY explică (pentru WaterDrop):

Fi mai matura in raspuns

| WaterDrop a răspuns (pentru RAY):

Cer prea mult de la viata, asa`i? sad

| RAY explică (pentru WaterDrop):

Nu,dar eu vreau sa fi mai serioasa cand imi raspunzi, cer prea mult?

| WaterDrop a răspuns (pentru RAY):

Estiii rauuuu cu mineeee REYYYYYY! sad De ce ma urasti. De ce urasti lumea? Voi incerca, dar sa stii ca a fost un raspuns serios, pentru ca in foarte multe cazuri si l`au uitat prin alte parti si nu-l au.

| RAY explică (pentru WaterDrop):

Doar sex vrei atat de la un baiat? nu te urasc, nu dramatiza

| SG1995 a răspuns (pentru WaterDrop):

Eu nu știu de ce aveam impresia că ești tip.

| anonim_4396 a răspuns (pentru WaterDrop):

Ce urât, când esti disponibilã?laughing

| ForeverAlone97 a răspuns:

Nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex de la unii, o companie buna de la altii.Si uneori ambele.

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce numar înfricoșător ascunde acel "unii"?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Definește "înfricoșător".De 2 cifre? De 3?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De 4. Mai infricosator e cand nu ajungi nici macar la 2. 3.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt la limita straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te consideri o persoana sexualã?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asexuală sigur nu-s. Daca ai si detalia puțin ce înseamnă la tine "persoana sexuală" ar fi si mai bine

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Care pune sexul pe primul loc. "Sex cu unii" nu te deranjeaza(sa te simti folosita la un moment Dat), daca cu unii faci doar sex?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pun sexul pe primul loc.E pe undeva pe locul 3 cred thinking
Nu ma simt folosită, dimpotrivă, îmi creeaza senzația ca eu sunt cea care folosește.Sau eventual folosim/suntem folosiți amândoi, deși eu prefer prima varianta.
"Doar sex", cum spui tu, e mai mult decât suficient.

| GrungyCacti a răspuns:

Companie placuta, loialitate si sex de calitate.

| Plato a răspuns (pentru GrungyCacti):

Zi-mi te rog ca nu esti femeie.