| Fundita a întrebat:

Uitati, am avut un prieten cu care am stat vreo 4-5 saptamani... apoi ne.am despartit, si nu am mai mai vorbit unul cu celalatul. dupa o vreme am inceput sa vorbim pe mess si m. a intrebat daca ii dau un pupic (verisoara mea l. a intrebat daca e serios, si el a zis ca nu.ca doar a vrut sa vada ce spun) ...eu nu am zis nici da nici nu.
Credeti ca ma mai place? Cum sa. i zic ca eu inca il plac? Ce sa fac?

Cel mai bun raspuns primeste fundita:*

Răspuns Câştigător
| LalLyBoOmD a răspuns:

Deoarece el nu a vorbit cu tine un timp, inseamna ca i-a fost greu sa ramaneti doar prieteni, altfel nu te ignora. Este evident ca el ar fi raspuns ca nu la intrebarea verisoarei tale, ca sa nu-si dezvaluie sentimentele fata de tine. Cu siguranta inca te place, deoarece daca s-a indragostit o data de tine, o va face si a doua oara :*. Tu ii poti spune pe mess ca inca simti ceva pentru el, sau il chemi la un suc, sau pur si simplu dupa scoala cand sunteti singuri. Nu pierde sansa, o sa-ti para rau. Funda?

4 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Face misto de tinehappy SAU iar i sa "sculat" dupa tine! In cazul in care face misto de tine e aiurea si nu prea ai cum sa reactionezi doar sa il ignoritongue dar daca iar are sentimente pentru tine (cea ce nu este exclus...) iar e nasol ca trebuie sa fii serioasa ca sa afli asta... incearca sa pui o prietena de a ta sa afle dar daca te place si e mai rusinos de genu lui o sa zica NU

| NatureSelf a răspuns:

A zis el la misto, dar crede-ma iar place lui sa il mai pupi tu.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-ti bagi mintile acolo unde le e locul si-ti sa-ti pierzi vremea cu alt baiat ca asta are chef de facut misto.

| Fundita explică:

Stiti,l-am intrebat daca mai vrea sa fim impreuna si a zis ca ii place de altcineva si ca el nu vrea sa ma raneasca. Ce as putea face, pentru ca mie inca imi mai place de el?