| eusunt25 a întrebat:

Ultima data menstruatia mi-a inceput pe 12 mai si s-a terminat pe 16 mai.Pe 19 mai am facut sex neprotejat dar nu a ejaculat in mine.Am mai facut inca o data neprotejat pe 2 iunie, tot cu ejaculare in afara.Sunt sanse sa raman insarcinata?

1 răspuns:
| alexandraionela1234 a răspuns:

Buna, sunt șanse mici, daca ai fost in perioada fertila... Dar din moment ce esti sigura ca nu a scăpat nicio picătură in tine nu iti facea griji. Dar cel mai bine faci un test de sarcina dupa 21 de zile de la ultimul act sexual. Sa fii tu liniștită, nu e scump, in jur de 10 lei