| anonim_4396 a întrebat:

Ultima menstruatie a fost pe 22 iulie.Eu am facut dragoste pe data de 01.august fara sa ma protejez, el ejac.in mine, menstruatia nu mi-a venit, pot fi insarcinata? va multumesc

23 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

1 august a fost a unsprezecea zi a ciclului menstrual, deci zi foarte fertila. Asadar, posibilitatea sa fii insarcinata este foarte mare. Cred ca daca faci doua teste de sarcina din urina de dimineata, in doua zile diferite, cel putin unul iti va confirma banuiala.

| SweetCandy a răspuns:

Da... fa un test de sarcina si fugi l ginecologstraight face

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, sansele de a fi insarcinata sunt foarte mari, fa un test de sarcina si repeta-l dupa 2-3 zile pentru siguranta.

| Sara a răspuns:

. Da. in acea perioada erai in perioada de fertilitate maxima... ai ramas din pacate, mai mult ca sigur. tine ma te rog la curent printr un msg in privat. du te la medic...

| Cryssy a răspuns:

Da. poti fi insarcinata. fa-ti un test mai bine!

| M.J. a răspuns:

Ai sanse foarte mari... fa-ti cat mai repede un test si in functie de rezultat, decizia e a ta

| roxy_5007 a răspuns:

Daca a ejaculat in tine poti fi insarcinata

| eni a răspuns:

Da-da.

Răspuns utilizator avertizat
| denisa_4752 a răspuns:

Da cu siguranta e foarte posibil sa fii insarcinata! ai mare grija! nu trebuia sa l lasi sa ejaculele inauntrul tau! ai mare grija nu mai amana si fa un test!

| denisa_4752 a răspuns:

Da cu siguranta e foarte posibil sa fii insarcinata!ai mare grija !nu trebuia sa l lasi sa ejaculele inauntrul tau!ai mare grija nu mai amana si fa un test!

| denisa_4752 a răspuns:

Da cu siguranta e foarte posibil sa fii insarcinata!ai mare grija !nu trebuia sa l lasi sa ejaculele inauntrul tau!ai mare grija nu mai amana si fa un test!

| bineamvenit a răspuns:

Usor fratilor, cica " du-te repede la doctor pana nu e prea tarziu " rolling on the floor))) dar poate ea e chiar fericita ca a ramas insarcinata si vrea sa-l pastreze. Nu vad sa fi spus ca e disperata si vrea sa-l dea afara happy. In rest ce pot sa spun, mergi la doctor si felicitari.

| somniferu a răspuns:

Cu siguranta... du-te de urgenta la un medic pana nu e prea tarziu... P. S:prietena mea era sa ramana pentru ca a ramas nepasatoare noroc ca mi-am dat seama la timp si am dus-o la doctor...
DUTE REPEDE LA DOCTOR SI FA UN CONTROL PENTRU BINELE TAU...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai sanse mari sa fii daca a ejaculat in tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai sanse foarte mari.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai de ce ne multumesti noua? multumestei lui ca doar el e tatal.noi nu avem nici o treaba cu ...sarcina ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti fi insarcinata daca nu tia venit menstruatia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, dar nu mai uita de pastila de a doua zi...

| catydulcica a răspuns:

Cu siguranta daca era pre-ejaculare mai aveai o sansa dar daca a ejaculat in tine da fei fi mamica

| ady_9509 a răspuns:

Desigur...trebuia sa te protejezi, sunt sanse foarte mari.deci eu cred ca vei fi mamik... du-te repede la farmacie si fa 2-3 teste pentru ca sa fii mai sigura...bafta.:*

| andra_5056 a răspuns:

Nu.cum sa fii insarcinata?! imposibil... voi ganditi inainte sa faceti ceva?
evident ca poti fi... fuga la farmacie test si la ginecolog cu cea mai mare viteza

| mihai_1099 a răspuns:

Sigur ca da, povestea cu cateva zile inainte sau dupa e un mit. Intotdeauna poate exista o dubla ovulatie iar spermatozoidul (care poate trai pana la 7 zile in mediul intrauterin). Deci da, test de sarcina si ar fi bine sa folosesti metode moderne de contraceptie...