| CiudataPisicel a întrebat:

Um, hei TPU!
Deci, uite are e faza, am întâlnit un tip pe net, el s-a băgat in seama cu mine. Nu stiu de ce. El a spus ca asta a simtit. In fine, ideea e ca la sfarsitul zilei eram împreună. Nu sunt o "usuratica", insa aveam chiar multe in comun. La un moment dat, a inceput sa faca sexting iar eu am acceptat.

Acum suntem împreună, chiar daca nu mi-a spus câți ani are, cei drept, nu imi pasa. Si da, mi-a trimis poze.

Intrebarea mea este, este normal? E ciudat?
Ajutor.

11 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Nu, nu este normal!
http://www.ziare.com/sex/sexy/ce-este-sexting-ul-734947
Ai grija sa nu o patesti mai rau si apoi sa te santajeze...
Sunt cazuri destule...
O zi buna :)

| GdX a răspuns:

Este foarte ciudat si periculos. Nu poti fi cu cineva cu care nu te-ai cunoscut, nu ati iesit sa purtati o discutie normala. Esti sigura ca pozele date de el sunt autentice si nu este altcineva. Sfatul meu este sa iti vezi de treaba si sa lasi prostiile astea pe net. Mult succes.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nooooo, ce sa fie ciudat cand un barbat da peste un copil pe net si incepe dupa 1 zi sa devina pervers. Nimic ciudat sau anormal.

| RAY a răspuns:

E o normalitate asa ceva, doar sa nu creeze dependenta asta, realitatea e realitate sa stii asta

| mihai69 a răspuns:

Da, e normal pentru cineva care nu crede că i se poate întâmpla oricând să cadă pradă unor traficanți de carne vie.
Ciudat? nu. Cu condiția ca astea toate de mai sus să vină DUPĂ ce ai cunoscut mai întâi în REALITATE persoana respectivă.

| Mussette a răspuns:

Ete periculos, atata timp cat nu v-ati intalnit fata in fata, sa stii ca el e, atat timp cat vobesti si nu sti cine e dincolo, nu sti nimic despre el. Daca e unu care se plictiseste stand la rece si isi pregateste terenul pentru cand va fi liber? Sau cine stie cine o fi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iese de sex, daca asta te interesa.
Si nu, nu esti in vreo relatie cu dansul.Tot singura si cu buza crapata vei ramane, chill.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pricepe la sexting moşul? smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erati impreuna la sfarsitul zilei doar daca ati facut asta in realitate si nu virtual. Nu este normal deloc, nici macar nu stii cine e, nici macar nu ti-a spus ce varsta are...parerea mea este ca esti un pic cam naiba ca sa nu fiu prea dur.

| VenomMMA a răspuns:

Normal ca este ciudat. Pai te-a ''abordat'' unul si dupa ceva timp ati inceput sa faceti sexting. In primul rand nu stii cati ani are, daca acele poze erau ale lui, nu stii nimic. A fost o ''aventura virtuala'' laughing Jesus, nu-nteleg cu ce va incalzeste acest ''sexting''. Practic, sunt niste cuvinte murdare aruncate pe un chat, big deal. Daca asta inseamna la voi o relatie, este grav. Cred ca ati uitat cum este sa ai fluturi in stomac, sa iubesti, sa-i simti pielea lipindu-se de a ta, buzele, imbratisarea, sa-i vezi zambetul, sa va tineti de mana cand iesiti in oras, sa se ''contopeasca'' in bratele tale cand va uitati la tv. In fine, sunt multe chestii. Totul a devenit VIRTUAL acum. Din pacate...

| SARKAN a răspuns:

Da este ciudat.Cum poti zice ca esti impreuna cu cineva pe care nu ai intalnit inca realitate.cati ani ai? 11!? si sexting cu cineva asa care l-ai intalnit pe net e cam ciudat. Minte multa nu ai asta mi-e clar dar macar incearca sa realizezi la ce pericole te expui si apoi la tine integritatea ta...eu inteleg ca ti se pare cool si super mega extra turbo sextingul si ca poti sa te lauzi la prietenele tale ca faci ceva ce ele nu fac dar chiar nu e in regula sa faci asa ceva cu persoane necunoscute