| wekinzsianimale a întrebat:

Un baiat care a inceput sa-mi placa azi m-a intrebat daca il plac el mi-a spus ca ma place 70 % si eu i-am spus pana la urma ca il plac 85%. El are desa o iubita el imi povesteste tot despre el si nu pare ca o iubeste. Eu cand l-am intrebat daca ma place sa rusinat la fel ca mine! Voi credeti ca ma place daca a zis ca vrea sa imi dea numarul de telefon? Apropo suntem vecini si eu am 11 ani si el are 13 ani? Deci ma place?

Răspuns Câştigător
| florynna93 a răspuns:

Hm.nu crezi ca ar fi mai bine sa nu te grabesti ataaat de mult cu iubirea.si cred ca te place...asa cum se pot placea doi copii de varsta voastrahappy

5 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Lasati-i băh, nu vedeti că acum ăstia sunt la lecția cu procentele? dăăh! Mai era una de 11 ani care explica faptul ca A il iubeste pe B dar B il iubeste pe C. Iar C il place pe A, dar de ce B este paralel cu A si nu se intersecteaza? Concluzia? : E un mod chiar foarte ingenios si inovator de a invata mai lb.romană,un pic de mate, geografie(acum au aflat si piticii de punctul G [pericol mare(e ca si cum ar afla de triunghiul bermudelor) big grin ]

Răspuns utilizator avertizat
| PitikBhaa a răspuns:

Unii baieti, de fapt cei mai multi, au mai multe prietene sa stii

| tauretee a răspuns:

1.
ce ma la 11 ani laughing hai sa fim seriosi esti prea mica
2.
nu cred ca te place el vrae placerelaughing
3.
nu exista 3

| georggyy a răspuns:

Nu te mai baga ma fata in relatia lor, la 11 ani ai tai ar trebui sa te joci cu papusilewinking