| Sara2 a întrebat:

Un baiat care imi place f mult m-a invitat aseara in oras, eu l-am refuzat spunandu-i ca raman in casa si nu mai ies, si am iesit cu niste prieteni de-ai mei, si m-am intalnit cu niste prieteni de-ai lui, ne-am salutat...acum cred ca e suparat pe mine k l-am mintit cum o dreg? cu siguranta prietenii lui i-au zis ca ne-am intalnit

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ei si ce, nu puteai sa te razgandesti?
De ce trebuie sa-i dai socoteala? Nu ti-e mama,tata sau sot! Esti libera sa faci ce vrei, daca te place sa te invite din nou, nu-ti mai face atatea complexe!

| GangstaRapp a răspuns:

Pai...eu zic ca e mai bine sa ii spui adevarul. Daca te place cu adevarat, o sa te inteleaga. tongue!