| alexandra_9187 a întrebat:

Un baiat de o varsta cu mine m-a intrebat de vreo 2-3 ori daca vreau sa fiu cu el si eu am zis NU pentru ca atunci nu il placeam... dupa ceva vreme mi-a placut de el si i-a spus, el sa bucurat pentru ca el inca ma placea. Dar din cauza ca si verisoarei mele ii placea de el am spus ca nu vreau sa fim impreuna dadr eu inca il plac! dupa ceva timp el s-a pus cu una pe care o injura inainte si acum cica o place. DAR EU ACUM IL PLAAAAAAC MUULT si nu stiu daca el ma mai place. Ce sa fac? Plz help me!

Răspuns Câştigător
| s3xy0girl20 a răspuns:

Eu zic sa ii spui adevarul ca ai zis din cauza verisoarei tale dar acum ti-ai dats eama ca u kair ai vrea sa fii cu el si daca te mai plc.succes:*

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acum te jodes, daca inainte nu il placeai si el se milogea de tine si acum tu plangi dupa el asa iti trebuie ca nu ai actionat la timpul tau cand ti-a venit vremea. Poate si el e un smecher care merge la toate puslamalele.

| alexandra_9187 explică:

De v-day nu am fost la scoala din cauza unor probleme si in ora de ino el mia trm semnul: :* big hug sincera sa fiu nu mai inteleg!laughing)