| eu012345 a întrebat:

Un baiat poate sa seduca o femeie maritata? Daca da, cum ar putea? Rog seriozitate!

19 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da prietene se poate, iti trebuie o minte ascutita asa fel incat sotul sa nu afle si multa strategie.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Oameni buni chiar daca nu vreti sa credeti omul nostru nu este de vina cu nimic, daca este destept o poate avea in patul lui fara sa afle sotul. Toti tindem sa dam vina pe persoanele care fac avansuri iubitiilor/iubitelor noastre. Nu judecati, este o lume libera fiecare are dreptul sa faca ce vrea el. Trebuie sa ne concentram privirea si asupra persoanei care primeste oferta. Daca persoana respectiva, in cazul nostru sotia, este o femeie demn si devotata sotului il va refuza din prima privire. Insa daca nu este una onesta, o poate face cu oricine nu neaparat cu eroul nostru. Ganditi prea radical dragii mei, in viata totul e relativ. El are tot dreptul sa o priveasca, sa-i faca cu ochiul, etc, fiindca NU are obligatii fata de nimeni. Asa ca prietenul meu, daca doresti avetura cu doamna mentionata, trebuie sa ai multa grija, in primul rand, nu sti ce animal de sot incuiat la mintea poate avea si daca te prinde ajungi la spital. Ca sa o atragi, mare lucru ce sa iti spun, sa ai incredere in tine, sa fi galant, sa ii faci complimente asupra as[ecului fizic ( de obicei sotiile dupa casatorie nu prea se mai ingrijesc, iar sotul nu le mai face coplimente ca pe vremea cand le vana), o sa o dai pe spate si de restul te ocupi tu, dar cu multa minte si agilitate. Un prim lucru de luat in calcul este orasul unde locuiesti, daca este un oras mic sau sat, atunci nu iti recomand lucrul asta fiindca este posibilitate mare sa te vada cineva si ai belit-o. Daca locuiesti intr-un oras mare gen Cluj, Bucuresti, da-i bice, dar cu multa minte si strategie.

| XxBlueRosexX a răspuns:

Da se poate, si eu am sedus un barbat insurat de 25 de ani...ma iubit dar s-a terminat rau dupa 2 luni. Nu te complica in chestii de genul asta.

| RAY a răspuns:

Daca vrei bataie si nu sti cum sa primesti date la o femeie maritata, tu isi dai seama daca afla acel barbat ce bataie isi da? asta e o sfidare la adresa lui

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

Scuze ca intervin, lumea e libera sa faca ce vrea, el nu are nici o vina ca ea e maritatea, aici intervine ea, daca tine la statutul de sotie nu va accepta propunerea domnisorului de mai sus, daca nu, o poate face cu oricine, nu neaparat cu personajul nostru. Personajul nostru nu are nici o vina, ii place de ea si vrea sa o incerce, traim intr-o lume libera, daca e destept o poate avea in patul lui fara sa afle sotul.

| mihai69 a răspuns:

1. da;
2. cu grijă și perseverență, arătându-i că e de zece ori mai bun ca bărbat-su. La toate capitolele.
PS „dacă o cățea nu ridică coada, nu vin dulăii după ea"!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru mihai69):

Excelent raspuns! merita funda

| h3r a răspuns (pentru mihai69):

„PS" ăsta, e bun happy...cu siguranță fac excepție cazurile mai puțin frumoase.

| LoveSleep a răspuns:

Poate, dar nu esti tu ălawinking

| eu012345 explică (pentru LoveSleep):

Vroiam sa o fhht pe mama ta da daca mi ai spus ca nu pot ma retragwinking

| cristimihailov a răspuns:

In general nu vei reusi.

| Oana92 a răspuns:

Bineinteles ca poate! Mai ales una sictirita de un sot indiferent si rece...
Cum? depinde de femeie! Nu suntem toate la fel, deci nu ''muscam'' toate aceiasi vrajealawinking

| eu012345 explică (pentru Oana92):

Am inteles, voi fetele nu "muscati" toate aceeasi vrajeala, o "muscati" diferit laughing

| AliGab a răspuns:

Daca vrei seriozitate pune o intrebare serioasa...o femeie maritata nu -i de nasul tau daca nu esti barbatu-sau

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru AliGab):

Imi pare rau sa te dezamagesc, dar realitatea nu e asa cum creziwinking asteapta sa mai cresti si vei vedea cum stau lucrurile

| AliGab a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Mi-am spus o parere ca si tine Hi hi hi...sa mai cresc? ai idee ce varsta si ce experienta am eu de spui asta? Stiu ca omul este liber dar nu trebuie sa fie libertin. Libertatea azi este inteleasa gresit. Personajul nostru daca se apropie de sotia cuiva (in afara de a lui) savarseste adulter, indiferent daca este casatorit sau nu. Ce sa va urez? Spor doar in cele bune poate asa va dati seama unde gresiti si unde nu.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru AliGab):

El nu savarseste adulter fiindca nu e insurat, logodit, implicat in relatie, sotia va savarsi adulter daca va accepta propunerea sa.

| Georgemy2 a răspuns:

Frate, tu ai cauti probleme? Serios? Cum sa seduci o femeie maritata? Una, asa, de vreo 75 de ani? Cu sanii lasati? Alea iti plac? Sau una de 30 de ani, asa mai buna? laughing De ce crezi ca-i maritata? N-ave ce face, sau s-a indragostit de un barbat si s-a casatorit cu el? gandeste si tu...

| DroGhys a răspuns:

Tu ai probleme mintale? Cu ceri tu seriozitate in a fi ajutat sa distrugi o casnicie? Sunt mai multe fete pe glob decat baieti! Nu ai de unde alege?

Tie ti-ar placea sa iti fure altul iubita/nevasta?