| GabrielaCriss a întrebat:

Un baiat se uita intruna la mine iar cand ma uit si eu la el intoarce privirea ce inseamna?

11 răspunsuri:
| MyShadow a răspuns:

Esti fata sau baiat? Scuze, dar in secolul asta chiar trebuie sa pui problema asa ( e o intrebare retorica). Te place. Daca tu il placi vorbeste mai mut cu el, da-i curaj si o sa fiti impreuna. Daca nu-ti place de el du-te la el si spune-i " Vreau sa fim cei mai buni prieteni" ( daca e dezamagit sti care este situatia).
Bafta!

| Eastwood a răspuns:

Presupun ca e interesat de tine, ori te place sau poate vrea sa intre in conflict cu tine, continua sa faci si tu asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca un baiat se uita la mine si m-am uitat si eu la el si ne-am sustinut privirile 30 de minute in autobuz ce inseamna? Unii oameni nu-s in stare sa sustina o privire, asta inseamna. Sau vrea sa te priveasca si ii e rusine, nu vrea sa il privesti si tu. Timiditate si alte prostii, jocuri prostesti care ma amuza cand le vad.

| TOOL a răspuns:

Probabil ca se rusineaza cand tu te uiti la el, poate este o fire mai timida, si probabil ca te place din moment ce se uita intruna la tinehappy

| RexCuParuCret a răspuns:

Ori ii place de tine ori se uita si el in jurul lui ca tot omul.

| xCrazyGirl a răspuns:

Te place

| RobertFHC a răspuns:

Ca te place sau ai ceva pe fata laughing

| Didishorr a răspuns:

Inseamna ca te place dar ii e rusine sa iti spuna.

| DevidALex a răspuns:

Privire insistenta, Are o simpatie fata de tine, este timid si rusinos incat sa o arate.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru DevidALex):

Adaug : da... si in concluzie te place si daca si tie iti place si esti cat de cat mare dai o sansa daca vrei sa legi o relatie happy

| Ice15 a răspuns:

Te place tongue day dreaming