| NinaWoolf a întrebat:

Un pedofil de 22 de ani s-a indragostit de mine...straight face
(am 14 ani laughing )
i-am explicat de ce nu am putea fi impreuna(frumos, delicat)
dar el nu s-a oprit
chiar credea ca ma excita intr-un mod anume thinking
dar laughing)rolling on the floor tipul era gretos...:-s
si totusi credea ca mi-asi pierde virginitatea cu el laughing)
cred totusi ca eu sunt de vinastraight face
nu i-am facut avansuri
dar m-am puratat si am vorbit frumos cu el straight face
si mi-a spus (pe langa toate perversitatiile) lucruri frumoase de genu: Nu am cunoscut niciodata o fata mai dulce ca tine.
esti o scumpa.
pot avea incredere in tine
esti cea mai sincera si blanda persoana pe care o stiu
straight face
crying
nu i-am mai spus nimic straight face
dar a ajuns un barfitorul Nervului(un club) xD
si a barfit-o si pe prietena mea cea mai buna si ne-am certat
si a inceput sa ma barfeasca si pe mine straight face
asa ca i-am cerut scuze
pentru ca el sa nu ma mai barfeasca :-s
am procedat corect?
xD

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu am inteles nimic sincer happy. Fetito, invata sa scrii.Si sa stii ca adultii sunt manipulatori, nu il crede.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Draga mea,

Am dubii ca el ar fi pedofil, dar sunt sigura ca tu esti self-sufficient si self-centered. El e doar in calduri, iar tu esti- cel mult- o victima.

| Emeraude a răspuns:

Daca esti asa de dulce, ii poti duce cate o ciocolata cand mergi in vizita la puscarie, dupa ce-l inchide pentru corupere de minoriwinking.

| Pacala a răspuns:

Daca era un pedofil destept, iti facea cadou o carte de romana, si una de gramatica happy

| AndutzaAndu a răspuns:

Jur că a trebuit să citesc de vreo 5 ori ca până la urmă să înţeleg ce ai vrut să zici!
Sfatul meu e mai bine să te îndepărtezi de el încetul cu încetul, dacă e adevărat că te bârfeşte şi pe tine asta nu e iubire.

| rosto a răspuns:

Hai lasa vrajeala asta si pune mana si invata ca nu s-a inteles nimic!

| poesia a răspuns:

Idei separate fara nici un inteles

| adrian_3467 a răspuns:

O arzi aiurea rau de tot laughing. Daca el este pedofil tu inseamna ca esti mama dolores. Am inteles perfect situatia dar tu la 14 ani deja te "mananca" mai rau ca pe el dar nu stii cum sa o dai sa te puna intr-o lumina buna.

| Mary496 a răspuns:

Well, well.Pai cam da... laughingDar mai bine ai spune cuiva de el daca nu iti place cum se comporta. happy