| izabela_4126 a întrebat:

Un tip de 20 de ani a vrut sa stea cu mine cam acum un an si eu l`am refuzat. E printre cei mai draguti baieti din oras, si nu doar dupa spusele melelaughing. Acum as vrea eu sa fiu cu el. dar ma tem de reactia lui chiar daca sunt destul de sigura pe mine. Ce credeti ca ar trebui sa fac? Va rog raspundeti:*

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pai ar trebui sa adopti atitudinea aceasta de care spui cand te duci la el . Trebuie sa fii sigura pe tine si sa il iei deoparte sa ii spui ca vrei sa vorbiti . Ii amintesti de propunerea lui si ii spui ca te-ai mai gandit un pic . Ii propui o intalnire si ii dai numarul tau . Ii spui sa te sune daca e curios .

| Bacemi a răspuns:

Pai ar trebui sa adopti atitudinea aceasta de care spui cand te duci la el. Trebuie sa fii sigura pe tine si sa il iei deoparte sa ii spui ca vrei sa vorbiti. Ii amintesti de propunerea lui si ii spui ca te-ai mai gandit un pic. Ii propui o intalnire si ii dai numarul tau. Ii spui sa te sune daca e curios.

| butt3rfly16 a răspuns:

Sa ii spui ca esti dispusa sa va acordati o sansa, sa intri in vb cu el si dupa o saptamana vezi cum decurg lucrurile. poate iti spune chiar el din nou ca vrea sa fie cu tinehee hee. Bafta!winking

| Lorelai a răspuns:

Ar trebui sa ii spui simplu ca acum ai vrea sa fii cu el.ca te-ai gandit mai bine si ti-ai dat seama ca ai gresit cand l-ai refuzat acum un an. Nu iti fie teama de un eventual refuz din partea lui, se poate intampla oricui. Bafta:*

| IsabelaIssa a răspuns:

Asigura-te prima data ca nu are pe cineva ca e vb de un an de cand ti-a propus, si nu cred ca statea sa te astepte. daca nu are, nu vad cum ai putea sa il abordezi pe strada, poate faci rost de nr lui de tel un id de mess ceva, si intri din nou in vb cu el( asta in cazul in care nu ati tinut legatura pana acum). si il iei asa mai pe departe, il intrebi ce face, ce a mai facut intre timp, daca are iubita? daca vrea unabig grin, si eventual sa ii explici de ce l-ai refuzat prima data si de ce esti atat de hotarata sa stai acum cu el.bafta!

| marsy a răspuns:

Incearca sa intri in vorba cu el. sa vazi daca te place si daca ar vrea sa se mai combine cu tine! Si daca da o sa iti mai ceara o data sa fii cu el, daca nu indrazneste, spune-i tu tongue

| matt25 a răspuns:

In primul rand pentru viitor, fi mai sigura pe tine, altfel s-ar putea sa pierzi mult mai mult decat o simpla relatie. In al doilea, incearca sa il abordezi si sa amintesti si de treaba asta. Insa nu il aborda fix cu aceasta chestie altfel vei parea a fi o obsedata si o disperata. :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i:
Scuze ca anul trecut te-am refuzat!
daca tot nu vrea sa fie cu tine, du-te intr-un magazin sex-shop si cumpara un bici, catuse si banane. dupa aceea scrie-i o scrisoare in care un necunoscut ii cere sa vina intr-un loc unde tu vei fii si il vei prinde. il vei lega la ochi, il vei duce acasa si ii vei pune catusele de pat si tu te vei costuma sexy. cand vei fii gata il vei dezlega la ochi si veti face sex si tu o sa faci striptis total si il vei biciui. SIGUR VA TINE.

| mihaeela a răspuns:

Multumes