| sweetangels a întrebat:

Una dintre prietenele mele a avut cativa iubiti, toti cocosati, adusi de spate (nu stateau drepti). Am intrebat-o daca are o preferinta pentru acest gen si a zis ca nu, dar s-a intamplat sa aleaga asa pentru ca asa isi da seama daca sunt dotati. Eu cred ca are probleme (cu ochii si nu numai). Voi ce i-ati zice?

Răspuns Câştigător
| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Ce i-as spune eu?
Ca un barbat nu se alege dupa cat este de "dotat" ci dupa cum se comporta cu tine, cum vorbeste si daca te iubeste happy I-as spune sa nu se rezume doar la "sex" deoarece in viata ai nevoie si de iubire happy

Bafta kiss

25 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cu ochii nu cred sa aiba probleme, pe la creier si logica ar trebui umblat, inlocuit, taiat, renovat.
Dar cum sa-i spui? Poti?
Nu poti!

| sweetangels explică (pentru greece12):

Asa este... dragostea e mare...

| greece12 a răspuns (pentru sweetangels):

happy

| DNSK a răspuns:

Ce problema ai tu.

| neutrino a răspuns:

Sa-si schimbe prietenele pentru ca o sfatuiesc rau!

| Fatamuntilor a răspuns:

Alegi iubitii (si prietenele) cu inima, nu dupa aspectul fizic sau defecte.
Daca greseste, o face,, pe barba ei''!
Zici ca are probleme cu ochi... iubirea e oarba, nu stiai asta?
Dar tu daca ii esti prietena nu ar trebui sa o judeci.

| sweetangels explică (pentru Fatamuntilor):

O prietena adevarata trebuie sa fie obiectiva, parerea mea umila...

| Mussette a răspuns:

Posibil erau cu mult maiinalti decat ea si asta ii facea sa stea cocosati.
Poate ea nu a luat seama acest aspect.
Acumvezi si tu cat vrei sa fi de cocosat.hee hee

| sweetangels explică (pentru Mussette):

Nu chiar... unii erau cat ea. Nu stiu, e aiurea...radea lumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai ca nu inteleg, pe tine te deranjeaza ca alege cocosati? daca da. ciudat. problema nu pot zice ca am (chiar daca si eu sunt putin cocosat) dar e aiurea sa stai sa alegi dupa lucruri asa banale. am crezut ca altee chestii sunt importante, poate doar eu gandesc asa --

| sweetangels explică (pentru anonim_4396):

Suntem prietene si eu nu pot sa mint cand ma intreaba ce parere am de unu sau de altul. Dar nu ma afecteaza prea tare ca nu stau eu cu ea insa nici nu sunt genul care isi ascunde gandurile. Asta nu inseamna ca l-am jignit pe gagicul ei vreodata dar sincer m-a frapat raspunsul ei...nu cred in criteriile astea...

| sweetangels explică:

Bine ca ti-ai dat seama si ai raspuns, fara divagatii, la subiect. Felicitari si...noapte buna!

Răspuns utilizator avertizat
| NoRegretsxx a răspuns:

Nimic. E problema ei.

Răspuns utilizator avertizat
| CorinaReg19 a răspuns:

Pai eu cred ca... intrebarea ta este daca sa ii urmezi exemplul sau nu.
raspunsul nu il stiulaughing)) dar macar stiu care era adevarata intrebare rolling on the floor)))

| sweetangels explică (pentru CorinaReg19):

Trebuia sa radem? ...Esti patetica sa nu zic altfel daca asa gandesti. Daca telul tau e sa te limitezi doar la asta cand alegi un barbat...eu nu ma multumesc doar cu atat! Lasa tu psihologia pentru aia capabili (inteligenti)!

| CorinaReg19 a răspuns (pentru sweetangels):

Daca telul meu era sa ma limitez doar la asta, ATUNCI STIAM SA ITI SPUN DACA E ADEVARATA SAU NU faza cu, cocosatii de la Notre Dames.
si hai totusi sa iti raspund la intrebarea adresata membrilor TPU.
pai ce sa ii spui "prietenei" tale? spune-i ca e o proasta. atata tot. adiosssss